Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.25 12:41

Narkevičius apie vadovavimą VRM: esu pasiruošęs

Dainora Karklytė, ELTA 2019.07.25 12:41

Kandidatas į vidaus reikalų ministro (VRM) postą Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) narys Jaroslavas Narkevičius teigia, kad yra pasiruošęs prisiimti atsakomybę, nes, sako jis, turi reikalingą patirtį bei kompetenciją.

Politikas pažymėjo, kad dabartinis ministras Eimutis Misiūnas, jo nuomone, gerai dirbo savo einamose pareigose.
„Gerai jį vertinu. (...) Mes gi neateiname, neprisijungiame prie politinės jėgos kaip kažkokia kardinaliai kita. Mes užtikriname tos politikos, kuri šiuo metu vykdoma, tąsą”, – ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė J. Narkevičius.

Jo teigimu, jis turi reikalingos patirties: penkiolika metų buvo kaimo mokyklos direktorius, dirbo vedėju Vilniaus rajono švietimo skyriuje, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoju, trečią kadenciją dirba Seimo nariu, turi savivaldos administravimo magistro laipsnį.

„Mano savivaldos ir vadovavimo patirtis yra visapusiška”, – konstatavo LLRA-KŠS narys.

J.Narkevičius teigia, kad kontraversiškai vertinami jo pasisakymai apie Maidano surengimą Lietuvoje dėl lenkų padėties šalyje yra ištraukti iš konteksto.

„Visokiausių citatų dabar galima ištraukti, žiūrint kokiame kontekste yra pasakyta ir ar taip buvo pasakyta. Šitie niuansai neturėtų būti esminiai, nes esame visi piliečiai lygiaverčiai”, – sakė J. Narkevičius.

Jis pridūrė, kad gerai išmano VRM atsakomybės sričių problematiką ir yra pasirengęs spręsti sudėtingiausius klausimus.

„Aš žinau tas problemas, žinau, kad yra dideli lūkesčiai statutinių tarnautojų – vadinamoji nuo 700 iki 1000 eurų programa. Žinau tuos lūkesčius, apie tam tikrus niuansus komunikabilumo prasme, žinau apie profsąjungų veiklą. Yra temų, kurios yra spręstinos ir sudėtingos spręsti. Žinau, kad tai atsakingas iššūkis, ir stengsimės, kad jis būtų išspręstas”, – kalbėjo J. Narkevičius.

Vis dėlto jis pridūrė, kad, tapęs ministru, atstovautų visiems Lietuvos žmonėms.

„Žvelgčiau į visus regionus vienodai”, - konstatavo kandidatas į vidaus reikalų ministrus.

ELTA primena, kad pagal koalicijos sutartį vidaus reikalų ministru bus siūlomas LLRA-KŠS narys Jaroslavas Narkevičius, pakeisiantis Eimutį Misiūną. Susisiekimo ministro postas taip pat turėtų atitekti LLRA-KŠS. Realiausiu kandidatu užimti ministro kėdę įvardijamas Vladislavas Kondratovičius. Tuo metu žemės ūkio ministro pozicijai užimti bus teikiama „socialdarbiečio“ Andriaus Palionio kandidatūra.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi