Naujienų srautas

Lietuvoje2015.07.15 10:43

Po lietingos savaitės trumpam sugrįš saulė ir šiluma

LRT RADIJAS, LRT.lt 2015.07.15 10:43

Nors trečiadienį ir ketvirtadienį dar dažnai lankys lietūs, bet penktadienį ir šeštadienį galima bus pasidžiaugti saule ir šiluma, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi.

Nors trečiadienį ir ketvirtadienį dar dažnai lankys lietūs, bet penktadienį ir šeštadienį galima bus pasidžiaugti saule ir šiluma, LRT Radijui sakė sinoptikė Tatjana Kempi.

Trečiadienio orus Lietuvoje lems žemesnio slėgio laukas, todėl daug kur numatomi trumpi lietūs, kuriuos gali lydėti perkūnija. Didesnė perkūnijos tikimybė bus pietiniuose ir centriniuose šalies rajonuose. Pūs nestiprus vakarų–šiaurės vakarų vėjas. Įdienojus temperatūra pakils iki 18–22 laipsnių šilumos. Didesnė lietaus tikimybė bus pietiniuose ir centriniuose rajonuose.

Ketvirtadienį palynos taip pat dar daug kur, bet lietūs bus silpnesni nei trečiadienį, ypač vakarinėje šalies pusėje. Ten dieną dažniausiai švies saulė. Naktį numatoma 8–13 laipsnių šiluma, dieną oras sušils iki 18–23 laipsnių.

Penktadienį į Lietuvą jau pamažu plūs sausesnis ir šiltesnis oras. Lietaus tikimybė bus maža. Naktį daugelyje šalie rajonų temperatūra svyruos apie 10 laipsnių šilumos, dieną pakils iki 20–25 laipsnių. Pūs nestiprus, daugiausia – pietvakarių vėjas.

Šeštadienį į Lietuvą trumpam užsuks vasariška šiluma. Temperatūra šeštadienį daug kur pakils iki 25–27 laipsnių, pietiniuose rajonuose – iki 29 – 30 laipsnių. Tik prie jūros bus iki 20–22 laipsnių. Naktį prieš tai numatoma 9–12 laipsnių šiluma, lietaus tikimybė bus dar nedidelė.

Sekmadienį pūs silpnas, nepastovios krypties vėjas. Temperatūra svyruos tarp 12–17, dieną – 19–24 laipsnių. Daug kur palis, kai kur griaudės perkūnija.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi