Lietuvoje

2019.07.20 16:31

„Valstiečiai“ Anykščiuose rengia demokratijos forumą: kalbama apie mažesnę priklausomybę nuo lyderio

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.07.20 16:31

Valdančiosios valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai Anykščiuose rengia demokratijos forumą. Partijos pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas sako, kad norima paskatinti narius aktyviau dalyvauti priimant sprendimus, labiau įsiklausyti į eilinių partijos narių nuomonę.

Pastaruoju metu, pasirašius naują partijų susitarimą dėl koalicijos, valstiečių gretose paaštrėjo nesutarimai.

Pagal sutartį, Seimo pirmininko postas perleidžiamas Socialdemokratų darbo partijai, tačiau Viktoras Pranckietis atsisako paklusti susitarimui ir partijos tarybos sprendimui, o partijos pirmininką Ramūną Karbauskį kaltina spaudimu bei nedemokratiniu elgesiu.

Demokratijos forumą organizuojantis partijos pirmininko pavaduotojas Tomas Tomilinas sako, kad norima paskatinti narius aktyviau dalyvauti priimant sprendimus, labiau įsiklausyti į eilinių partijos narių nuomonę. T. Tomilinas minėjo, kad susitikime bus svarstoma ir galimybė „valstiečiams“ prisijungti prie Europos žaliųjų partijos.

Partijos narys susitikime prabilo ir apie mažesnę priklausomybė nuo vieno partijos žmogaus

„Labai svarbu, kad ta priklausomybė nuo konkretaus lyderio ar žmogaus nuotaikos, savijautos, noro būti vienoje ar kitoje pozicijoje, nebūtų tokia didelė. Tai galima padaryti akcentuojant vertybes ir idėjas“, – teigė T. Tomilinas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt