Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.19 19:00

Sinoptikė apie artimiausių dienų orus: vieną dieną subjurs, tačiau vėliau atkeliaus šilumos banga

Laukia saulėtas ir tvankus savaitgalis. Tiesa, sekmadienį orai gali subjurti – bus apsiniaukę, lis. Tačiau nuo savaitės vidurio atkeliauja naujas šilumos pliūpsnis, LRT TELEVIZIJAI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos vyriausioji specialistė Izolda Marcinonienė.

Šeštadienį prognozuojami 25–27 laipsniai šilumos. Vėjas bus silpnas. Nakties temperatūra išliks tarp 10–15 laipsnių. Diena laukia graži, saulėta ir be lietaus.

Sekmadienį nusimato pasikeitimų. Naktį lietaus nenumatoma, tačiau dieną popiet daugelyje rajonų bus apsiniaukę. Pietiniuose ir rytiniuose, vakariniuose rajonuose pasirodys lietus, galima ir perkūnija. Temperatūra bus gana skirtinga: šiauriniuose rajonuose – 26–28 laipsnių šiluma, o pietiniuose, pietvakariniuose rajonuose sušils iki 23–24 laipsnių. Laukia tvanki diena ir naktis.

Pirmadienio naktį daugelyje rajonų palis, dieną – rytiniuose rajonuose net su perkūnijomis. Vis dėlto ciklonas pamažu keliaus iš Lietuvos. Naktis bus šilta – 12–17 laipsnių šilumos, tačiau dieną sušils tik iki 19–24 laipsnių.

Antradienį numatomas orų pagerėjimas. Anticiklonas atneš naują šilumos pliūpsnį. Gali pasirodyti tik trumpi lietūs su perkūnija, tačiau jie nebus intensyvūs. Temperatūra taip pat kils iki 26 laipsnių šilumos.

Nuo savaitės vidurio žadamos šiltos naktys ir dienos, o lietaus tikimybė mažėja.

Plačiau – laidoje „Laba diena, Lietuva“ (nuo 1 val.):

„Laba diena, Lietuva“. Elonas Muskas skelbia apie ambicingus planus sujungti žmogaus smegenis ir kompiuterį. Ar tai įmanoma?
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi