Lietuvoje

2019.07.22 15:36

Ieškomas nuteistasis sugrąžintas į Alytaus pataisos namus

atnaujinta
LRT.lt2019.07.22 15:36

Liepos 18 d. apie 16.10 val. Alytuje, Pramonės g., iš darbo vietos pabėgo ir į Alytaus pataisos namus negrįžo nuteistasis Aurimas Baravykas, kuris nuteistas dėl vagystės ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, skelbia policija. Pirmadienį, liepos 22 d., pranešta, kad jis sugrąžintas į pataisos namus.

Pataisos namų kriminalinės žvalgybos ir saugumo valdymo skyrių pareigūnai nuteistąjį surado Marijampolėje ir, bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, jį sulaikė bei pristatė į pataisos įstaigą.

Teisė be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų suteikia nuteistajam galimybę būti darbo, mokymo arba socialinės reabilitacijos priemonių įgyvendinimo laiku tam tikroje vietovėje arba konkrečioje teritorijoje arba vykti tam tikru maršrutu.

Pareigūnų surastas asmuo, pasišalinęs iš darbo vietos ir nustatytu laiku negrįžęs į pataisos namus, neteko teisės be sargybos arba be palydos išvykti už pataisos įstaigos teritorijos ribų.

A. Baravykas gimęs 1995 m. ir gyvena Marijampolėje.

Iš Kalėjimų departamento gavus šią informaciją, Marijampolės apskrities policijoje buvo įvestas planas „Sulaikymas”, bėglio ieškojo gausios pareigūnų pajėgos.

Populiariausi

Ramūnas Karbauskis

Lietuvoje

2020.10.20 10:10

Karbauskis: tokios karantino sistemos, kokia veikė pavasarį, niekas neįves spręs dėl ilgesnių mokinių atostogų, bet ką reikės daryti tėvams – neaišku; atnaujinta 10.28

9
Ingrida Šimonytė, Gabrielius Landsbergis TS-LKD rinkimų štabas

Lietuvoje

2020.10.20 10:53

Šimonytė: Vyriausybės laikysena dėl COVID-19 kelia nerimą buvusi ministrė kitų metų biudžete mato finansinio avantiūrizmo