Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.17 19:44

Po LRT tyrimo STT tikina, kad padėtimi Neringoje gali susidomėti ir prokurorai

LRT Tyrimų skyriaus surinkti duomenys rodo, kad pusvelčiui iš savivaldybės gavę butus, mero Dariaus Jasaičio politiniai bendražygiai juose nė negyvena, o pernuomoja turistams brangiausio Lietuvos kurorto kainomis. Po paaiškėjusios informacijos, Seimo socialinių reikalų ir darbo komiteto vicepirmininkas Tomas Tomilinas tikina, kad pritars socialdemokratų siūlomoms pataisoms, kurios turėtų užglaistyti įstatymo spragas.

„Pačią idėją, aš manau, kad mes tikrai paremsime, tačiau žiūrėsime įstatymo projektą, kaip bus suformuluota, kad dar neliktų kokių nors spragų. Žinot, įstatymų yra tūkstančiai ir per 20–30 metų tikrai juose yra spragų, juos reikia taisyti“, – sako jis.

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) sako jau vertinusi padėtį su Neringos savivaldybei priklausančiais būstais.

„Tokios situacijos, kai savivaldybėje yra daug laukiančių socialinio būsto asmenų, tačiau tokių būstų statusas yra keičiamas į savivaldybės būstus, tokios situacijos yra ydingos antikorupciniu požiūriu“, – tikina STT komunikacijos skyriaus viršininkė Renata Endružytė.

Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovė sakė, kad padėtimi Neringoje, gindami viešąjį interesą galėtų pasidomėti ir prokurorai.

Žinios. Premjeras Saulius Skvernelis mano, kad atnaujintoje Vyriausybėje keisis daugiau nei vienas ministras
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi