Lietuvoje

2019.07.15 11:40

Pildosi Nausėdos komanda – prie jos jungiasi žurnalistė Regina Statkuvienė

rūpinsis Dianos Nausėdienės komunikacija; atnaujinta 13.20 val.
Lukrecijus Tubys, ELTA, BNS2019.07.15 11:40

Prie naujojo šalies vadovo Gitano Nausėdos komunikacijos komandos prisijungia žurnalistė, istorikė Regina Statkuvienė.

„Šiandien užveriu vieno labai svarbaus gyvenimo etapo duris ir žengiu į kitą. Nuoširdžiai dėkoju JE Gitanui Nausėdai už pasitikėjimą. Jungiuosi prie komunikacijos komandos. Tikiu, kad Lietuvoje gali formuotis kitokia politinė kultūra, ir kitoks požiūris į darbą mūsų valstybei. Esu laiminga, turėdama galimybę skirti savo jėgas, žinias prasmingam darbui. Suprantu, kad teks nemažai mokytis. Daug dirbti. Darysiu tai sąžiningai ir su meile“, – savo feisbuko paskyroje pirmadienį parašė R. Statkuvienė.

Žurnalistė yra dirbusi „Lietuvos žiniose“, bendradarbiavo su 15min.lt, Delfi.lt.

„Ji rūpinsis pirmosios ponios komunikacija ir socialiniais projektais“, – BNS pirmadienį sakė Prezidentūros atstovas Aistis Zabarauskas.

Praėjusią savaitę paaiškėjo, kad prie komunikacijos komandos taip pat jungiasi įmonės „Bitė Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir ryšių su visuomene vadovas Antanas Bubnelis. Jis bus atstovu žiniasklaidai.

Kiek anksčiau buvo skelbta, kad komunikacijos vadovu dirbs Aistis Zabarauskas. Konkurencijos tarybos vicepirmininkė Jūratė Šovienė paskirta prezidento patarėja teisės klausimais, buvęs energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius vadovaus naujai sukurtai aplinkos ir infrastruktūros grupei, o diplomatė Asta Skaisgirytė-Liauškienė bus užsienio politikos patarėjų grupės vadovė. Algė Budrytė bus kanceliarijos vadovė, o prezidento kabineto vadove paskirta Ieva Ulčickaitė.

Ekonominės ir socialinės grupės vadovas bus Simonas Krėkšta, vidaus politikos grupei vadovaus buvęs Kauno vicemeras Povilas Mačiulis. Nacionalinio saugumo grupės vadovas bus paskelbtas liepos pabaigoje, taip pat ir švietimo, mokslo ir kultūros grupės vadovą G. Nausėda teigia vis dar renkąs.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.