Lietuvoje

2019.07.12 11:58

Gitanas Nausėda po priesaikos: ja nuo šiol gyvensiu kiekvieną dieną

Ineta Nedveckė, LRT.lt2019.07.12 11:58

Kovo 11-osios salėje Seime prisiekęs prezidentas Gitanas Nausėda sustojo trumpam komentarui Laisvės gynėjų galerijoje. Čia G. Nausėda pabrėžė, kad kelrodis jam dabar bus ką tik ištarti priesaikos žodžiai.

„Galvoje man dabar skamba priesaikos žodžiai. Stengiuosi įvertinti kiekvieną iš jų atskirai ir suprantu, kad su jais nuo šiol gyvensiu kiekvieną dieną. Ir dieną, ir naktį“, – po iškimingo Seimo posėdžio kalbėjo prezidentas.

Pasak jo, žodžiai, ištarti per priesaiką, turi labai gilų turinį.

Prezidento priesaika skambėjo taip:

„Aš, Gitanas Nausėda,

prisiekiu Tautai būti ištikimas Lietuvos Respublikai ir Konstitucijai, gerbti ir vykdyti įstatymus, saugoti Lietuvos žemių vientisumą;

prisiekiu sąžiningai eiti savo pareigas ir būti visiems lygiai teisingas;

prisiekiu visomis išgalėmis stiprinti Lietuvos nepriklausomybę, tarnauti Tėvynei, demokratijai, Lietuvos žmonių gerovei.

Tepadeda man Dievas!“

Taip pat jis pabrėžė, kad tiki Lietuva ir tiki kiekvienu jos žmogumi.

„Norint pasiekti dar didesnį Lietuvos klestėjimą ir sėkmę arba gerovės valstybę, vairuoti Lietuvą į šitą uostą galime tik visi kartu: ne tik politikai, ne tik darbuotojai, žurnalistai, bet ir mūsų kariuomenė, mokslininkai, kultūrininkai, švietimo darbuotojai, sveikatos apsaugą užtikrinantys žmonės“, – sakė prezidentas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.