Lietuvoje

2019.07.11 19:30

Žemaitaitis neabejoja paslaptingo diplomato sėkme: galit nuraminti visą kariuomenę, kandidatas praeis, tiks ir bus

Aistė Valiauskaitė, LRT TV naujienų tarnyba, LRT.lt2019.07.11 19:30

Partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas Remigijus Žemaitaitis teigia, kad į krašto apsaugos ministrus siūlys buvusį ambasadorių ir diplomatą. Kas jis – neatskleidžia.

Žemaitaitis: galit nuraminti visą kariuomenę, kandidatas praeis, tiks ir bus

Partijos vadovas R. Žemaitaitis tikina, kad jo paties krašto apsaugos ministro postas nedomina, esą užtenka Seimo vicepirmininko pareigų.

Išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda vakar pareiškė nematantis argumentų, kodėl krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis negalėtų tęsti darbo.

Pats partijos lyderis yra įsitikinęs, kad kol kas paslaptyje laikomas kandidatas patikimas, ir turėtų tikti tiek premjerui Sauliui Skverneliui, tiek naujajam prezidentui Gitanui Nausėdai.

„Tikrai bus geras žmogus, tikrai galite nuraminti visą kariuomenę, visą armiją. Tas kandidatas, kuris pasiūlytas praeis, tiks ir bus“, – įsitikinęs būsimo ministro sėkme žurnalistams pasakojo R. Žemaitaitis.

Anot politiko, partija nepraranda posto, tiesiog kuruos tą sritį.

„Partija nepraranda posto, kas neįdėmiai skaitėte paskaitykite - yra parašyta kuravimo sritis, o ne postas“, – sakė politikas.

Tiesa, ar R. Žemaitaitis gali būti toks užtikrintas, premjeras nedaugžodžiauja, ir teigia, kad neoficialių pokalbių buvo, tačiau vertėtų palaukti teikimo.

„Neoficialių pasikalbėjimų yra, bet raštu numatytas teikimas, palauksime“, – trumpai situaciją apibūdino premjeras.

Žinios. Rinkimai IT bendrovei – tikras aukso puodas: tuo, kad VRK permoka už paslaugas, įsitikinę ir komisijos nariai
Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt