Lietuvoje

2019.07.09 12:19

Karoblis sako kol kas dirbantis savo darbą ir į koalicijos sprendimus nesikišantis

Austėja Masiokaitė-Liubinienė, BNS2019.07.09 12:19

Naujai valdančiajai koalicijai persiskirsčius ministerijas, krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis sako tęsiantis savo darbus, o sprendimus dėl jo ateities paliekantis už tai atsakingiems politikams.

„Aš dirbu, kaip matote, savo darbą ir tą tikrai kiek reikės, tiek aš, tiek mano komanda, dirbsime“, – BNS sakė R. Karoblis, paklaustas, kaip vertina savo galimybes toliau eiti pareigas.

„Kai vyksta procesai, geriau pasižiūrėti, kaip jie vyksta, o ne žiūrėti visokius gandelius“, – sakė jis.

Penktadienį valdančiosios koalicijos susitarimą pasirašiusios keturios partijos sutarė, kad už gynybos sritį bus atsakingi „tvarkiečiai“, jie deleguos savo kandidatą į krašto apsaugos ministrus.

Opozicijai išreiškiant nerimą, jog ministeriją savo žinioje turės teisiama partija, R. Karoblis susilaiko nuo komentarų šia tema.

„Tai yra ne mano kompetencija spręsti, tai sprendžia tie, kurie sudaro koaliciją, sprendžia ir premjeras, sprendžia ir prezidentas, sprendžia ir kiti politikai“, – sakė jis.

Ministro teigimu, šiuo metu pagrindinis jo ir komandos uždavinys – įgyvendinti užsibrėžtas reformas ir tęsti pradėtus darbus.

„Tvarkos ir teisingumo“ partija kaip juridinis asmuo yra kaltinama politinės korupcijos byloje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt