Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.07 08:17

Rukloje į atsargą bus išlydėti beveik 400 tarnybą baigusių šauktinių

ELTA 2019.07.07 08:17

Didžiojo kunigaikščio Vaidoto mechanizuotajame pėstininkų batalione Rukloje (Jonavos r.) sekmadienį iškilmingoje rikiuotėje kariai užbaigs devynių mėnesių tarnybą, kurią jie pradėjo pernai metų spalį.

Mokomojo pulko rikiuotės aikštėje bus į atsargą išlydima apie 400 karių.

Ceremonijos metu karius sveikins dalinių vadai, karinių įgulų kapelionai, pasižymėjusiems kariams bus įteiktos padėkos už tarnybą. Dalyvaus svečiai iš kitų karinių dalinių, karių artimieji.

Vaidoto batalione Rukloje dalyviams po ceremonijos bus surengta paroda, kurioje bus pristatyta Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir NATO sąjungininkų karinė technika ir ginkluotė.

Visi tarnybą baigę šauktiniai kariai, išleidus juos į atsargą, bus įrašyti į parengtąjį kariuomenės personalo rezervą ir karo prievolininkų registrą. Vėliau, pasak Lietuvos kariuomenės pranešimo, kartą per penkerius metus jie bus šaukiami į 20-30 dienų trukmės kartotinius mokymus ir pratybas, organizuojamus parengtojo rezervo kariams.

Liepos 5-ąją iškilmingoje ceremonijoje Karaliaus Mindaugo husarų batalione Pajuostyje (Panevėžio r.) buvo išleisti į atsargą apie 300 karių.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi