Naujienų srautas

Lietuvoje2019.07.05 19:13

Sinoptikė: šventinė diena bus saulėta, tačiau sekmadienį orai subjurs

Šventinę dieną, šeštadienį, orai Lietuvos gyventojus džiugins. Bus ne tik šilčiau nei penktadienį, tačiau iškris ir mažiau kritulių, susilpnės vėjas. Tiesa, LRT TELEVIZIJOS laidai „Žinios“ sinoptikė Edita Gečaitė sako, kad lietus sugrįš jau sekmadienį, o kartu jį lydės ir vėsesni orai.

Šeštadienį, šventinę dieną, skėčių reiktų nepalikti namuose, tačiau tokio lietaus, koks buvo penktadienį, nebus. Šiaurės vakariniuose Lietuvos rajonuose dangumi plauks pavieniai lietaus debesys, po pietų jie persikels į pietvakarinius rajonus.

Temperatūra kils aukščiau nei penktadienį ir sieks 17–22 laipsnių šilumos. Pietiniuose rajonuose galima sulaukti ir 20–22 laipsnių šilumos. Vėjas išliks stiprokas nakties metu, gūsiai 15–17 m/s. Dieną vėjas bus stiprokas, tačiau jis bus nepavojingas. Vėjas pajūryje sieks 13 m/s.

Sekmadienį orai subjurs. Jau naktį lietus slinks per daugelį rajonų, daugiausiai kritulių iškris vakariniuose rajonuose, o auštant – rytiniuose. Dienos metu numatomas lietus su pragiedruliais. Daugiausiai lietaus klius šiauriniams rajonams, o pietiniuose rajonuose numatomi saulėti orai.

Temperatūra bus žemesnė nei šeštadienį ir sieks 16–21 laipsnį šilumos. 21 laipsnio šilumos galima tikėtis pietiniuose šalies rajonuose, nes ten lietaus bus mažiau nei šiauriniuose.

Žinios. Teismas nutarė: sutarčiai dėl Nacionalinio stadiono statybų uždegta žalia šviesa
LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi