Lietuvoje

2019.07.05 12:03

Antausis Karbauskiui: „socialdarbiečiai“ nepasirašys dėl Pranckiečio atstatydinimo

mąsto apie siūlymą Pranckiečiui atstovauti nebe „valstiečių“, o „socialdarbiečių“ vardui
Lukrecijus Tubys, ELTA2019.07.05 12:03

Lietuvos socialdemokratų darbo partijos frakcijos narys Juozas Bernatonis teigia, kad „socialdarbiečiai“ nepalaikys „valstiečių“ lyderio Ramūno Karbauskio iniciatyvos rinkti parašus dėl Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio atstatydinimo, esą tai ne jų problema.

Anot J. Bernatonio, frakcijos nutarimas yra nepasirašyti.

„Parašų nesam padėję ir frakcija nesirengia inicijuoti Seimo pirmininko atstatydinimo. Jeigu reikia surinkti parašus dėl Seimo pirmininko nepasitikėjimo, manau, kad mūsų frakcijos nuostata yra nepasirašyti, o jei atskiri nariai pasirašys, jų nebus daug. (...) Jis nėra žmogus, kuris trukdytų mums veikti“, – portale Alfa.lt sakė „socdarbietis“.
„Čia ne mūsų problema, kad toj pozicijoje yra ne mūsų žmogus“, – pridėjo jis.

Anot J. Bernatonio, yra minčių tartis su V. Pranckiečiu, kad šis atstovautų nebe „valstiečių“, o Socialdemokratų darbo partijos vardui.

„Gal mes tarsimės su V. Pranckiečiu, kad jis mums atstovautų. (...) Jam dabar sukurtas puikus įvaizdis. Prieš keletą mėnesių visi žurnalistai tyčiojosi iš „Gyvulių ūkio“, dabar jis ketvirtas pagal reitingą žmogus. Tai jis gali rinkimuose padėti bet kuriai partijai“, – sakė „socdarbiečių“ partijos pirmininko pavaduotojas.

ELTA primena, kad nepasitikėjimas V. Pranckiečiu numatomas antradienį. Norint atstatydinti Seimo vadovą, reikia surinkti nemažiau 71 balso.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.