Lietuvoje

2019.06.28 19:09

Nausėda: socialinės apsaugos ir darbo ministrui Kukuraičiui stinga lyderystės

Ramūnas Jakubauskas, BNS2019.06.28 19:09

Socialinės apsaugos ir darbo ministrui Linui Kukuraičiui stinga lyderystės, teigia išrinktasis prezidentas Gitanas Nausėda.

„Kai kuriose srityse tikrai matyti, kad žmogus ir pažangą padaręs ir tikrai įsigilinęs į situaciją, bet ypač socialinės globos įstaigų srityje, net ir tam tikro nenuoseklumo būta praeityje ir dėl vaikų teisių apsaugos įstatymo peripetijų, leidžia manyti, kad vis dėlto lyderystės šitam ministrui stinga“, – LNK žinioms sakė G. Nausėda.

Jis teigia, kad L. Kukuraitis gali įrodyti, jog yra priešingai. Anot G. Nausėdos, jis turi tokią teisę, tačiau išrinktasis prezidentas šiam ministrui žada kelti „nemažai klausimų“.

„Tačiau klausimų ketinu kelti nemažai, jeigu jis bus pasiūlytas kandidatu konkrečiai šiam ministro postui užimti ir tada viskas jo rankose – jis gali įrodyti, kad yra geriausias ministras Lietuvoje“, – teigė išrinktasis prezidentas.

Pasak G. Nausėdos, socialinės apsaugos ir darbo ministro pozicija yra „labai svarbi gerovės valstybės vizijai įgyvendinti“, o jo kol kas netenkina L. Kukuraičio „lygis“.

Pagal Konstituciją, išrinkus prezidentą, Vyriausybė turi grąžinti įgaliojimus naujajam šalies vadovui.

Išrinktasis prezidentas G. Nausėda bus inauguruotas liepos 12 dieną.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.