Lietuvoje

2019.06.27 16:56

Masiulis: galimybės likti Vyriausybėje nėra didelės

Ignas Jačauskas, BNS2019.06.27 16:56

Susisiekimo ministras Rokas Masiulis kukliai vertina savo galimybes likti Vyriausybėje šiai grąžinus įgaliojimus.

Po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda ketvirtadienį jis sakė savo likimo Vyriausybėje neaptarinėjęs, nes ministrų kandidatūros priklauso nuo koalicinių susitarimų ir paties premjero.

„Reikia suprasti, kad ministrai yra ant parako statinės, puikiai žinome, kad galime būti pakeisti keikvieną dieną, kiekvieną akimirką – jau eidamas į šį postą puikiai tai žinojau. Tą sprendžia kiti žmonės. O dabar mes laukiame koalicinės sutarties ir toje sutartyje viskas bus sudėliota. Taip kad ta galimybė (likti Vyriausybėje – BNS), manau, nėra didelė, kaip dabar atrodo. Pasižiūrėsime“, – žurnalistams sakė R. Masiulis.

Ministras tvirtino neišgirdęs priekaištų iš G. Nausėdos, o jam sako pristatęs pertvarkas, nuveiktus antikorupcinius darbus kiekvienoje sektoriaus įmonėje, „Rail Baltica“ ir „Via Baltica“ projektų eigą, oro uostų, jūrų uosto, kelių tiesimo situaciją.

„Prezidentą labai domino antikorupciniai dalykai. Pristačiau ir nacionaliniam saugumui svarbius klausimus, susijusius su Lietuvos geležinkeliais, dėl Kaliningrado tranzito, dėl Rusijos įtakos, bandymo daryti įtaką geležinkelio sektoriuje, pristačiau darbus ir kiekvienoje įmonėje, kas buvo padaryta, tarptautinius santykius – kokie santykiai su kitomis valstybėmis, pirmiausia apie Lenkiją, kokie yra pagrindiniai projektai“, – tvirtino jis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.