Lietuvoje

2019.06.27 12:44

Šimonytė: TS-LKD partijos pirmininko posto tikrai nesieksiu

Paulina Levickytė, ELTA2019.06.27 12:44

Seimo narė Ingrida Šimonytė teigia, kad dar svarsto Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininko Gabrieliaus Landsbergio siūlymą kituose Seimo rinkimuose vesti partijos sąrašą. Kita vertus, I. Šimonytė tvirtai įsitikinusi, kad į TS-LKD partijos pirmininko postą tikrai artimiausiu metu nekandidatuotų.

„Į vieną klausimą tikrai galiu aiškiai atsakyti – į partijos pirmininkus neketinu pretenduoti jokiu artimu laikotarpiu. Klausimas, ar vedant sąrašą reikėtų būti partijos nariu, taip, turbūt, kad reikėtų (...) Aš tiesiog nemanau, kad žmogus, įstojęs į partiją šiandien, poryt turėtų kandidatuoti į partijos pirmininko postą“, – Lrytas.lt portalo laidai „Ne spaudai“ komentavo Seimo narė.

I. Šimonytė taip pat tikino, kad G. Landsbergio pasiūlymo vesti partiją artėjančiuose rinkimuose dar nėra apsisprendusi priimti. Seimo narė teigia, kad tai yra didžiulė atsakomybė, todėl dar nesako nei „ne“, nei „taip“.

„Turėjome laiko tik trumpai aptarti šią galimybę žodžiu. Tikrai ne (neartėja prie sutarimo – ELTA). Yra tokia stadija, kad yra tikrai daug dalykų, apie kuriuos reikia pagalvoti (...) Reikia galvoti, kaip gerai atstovauti žmonėms, kurie tavimi pasitiki. Galbūt partijos sąrašas yra tas būdas, bet aš sau į šį klausimą nesu atsakiusi“, – teigė ji.

ELTA primena, kad po prezidento rinkimų konservatorių pirmininkas G. Landsbergis sakė pasiūlęs I. Šimonytei vesti konservatorių sąrašą kitų metų Seimo rinkimuose ir sėkmės atveju formuoti Vyriausybę.

Populiariausi

Gintautas Paluckas

Lietuvoje

2021.01.22 17:49

Postą paliekantis Paluckas: vidinis karas partijoje akivaizdžiai gresia Olekas dalyvaus rinkimuose ir neatmeta, kad sugrįžtų atskilę „socdarbiečiai“; atnaujinta 20.40

10
Koronavirusas/Asociatyvi nuotr.

Lietuvoje

2021.01.23 09:33

Per pastarąją parą Lietuvoje nustatytas 1001 koronaviruso atvejis, mirė 30 asmenų, pasveikusiųjų – 3832 ligoninėse gydoma per 1,4 tūkst. COVID-19 pacientų, 171 iš jų – reanimacijoje, atnaujinta 10.19

7