Naujienų srautas

Lietuvoje2015.07.04 15:16

Sukritikavo poilsiaujančius Lietuvos pajūryje: jų atsipalaidavimas pasiekė apogėjų

Rūta Pukenė, DELFI.lt 2015.07.04 15:16

Šeštadienį pajūryje kaitinasi pusė milijono poilsiautojų. Prie Palangos tilto jau sunku rasti vietą, kur būtų galima prigulti.

Šeštadienį pajūryje kaitinasi pusė milijono poilsiautojų. Prie Palangos tilto jau sunku rasti vietą, kur būtų galima prigulti.

Palangos gelbėtojų tarnybos vadovas Jonas Pirožnikas DELFI sakė įtariantis, kad šiuo metu ruože, kurį stebi Palangos gelbėtojai, yra apie 400–500 tūkst. poilsiautojų.

Jis tikino manantis, kad pajūryje ilgojo savaitgalio metu apsilankys apie milijonas žmonių.

„Vakarykštė diena praėjo labai gerai, jokių nelaimių nebuvo“, – sakė jis, tačiau įspėjo, kad poilsiautojų keliamos problemos lieka tos pačios: pernelyg mėgaujasi alkoholiu, į paplūdimį keliauja su šunimis, nesaugo savęs ir savo vaikų.

DELFI apsilankius paplūdimyje paaiškėjo, kad tai – tikra tiesa. Nors nuolat grasinama baudomis, atostogaujantieji nesibodi į pajūrį atsivesti keturkojus augintojus, dažnas ramiai gurkšnoja alkoholinį gėrimą.

Šiuo metu Baltijos jūros temperatūra – 18 laipsnių. Poilsiautojai drąsiai brenda į ją ir džiaugiasi maudynėmis.

Pajūryje tradiciškai pardavinėjami ledai (1–2 eurai) čeburekai ir kepta duona (abu – po 1,5 euro).

Poilsiautojams siūloma ir išsinuomoti gultą. Visą dieną juo galėsite džiaugtis už 5 eurus. Ar pašokinėti ant batuto. 5 minutės pramogaujant taip kainuos eurą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi