Lietuvoje

2019.06.25 16:47

Žemaitaitis griežtai reagavo dėl galimo Gražulio grįžimo: tikrai ne

Gytis Pankūnas, LRT.lt2019.06.25 16:47

„Darbiečiui“ Valentinui Bukauskui pasitraukus iš „tvarkiečių“ gretų Seime ir subyrėjus „Tvarkos ir teisingumo“ frakcijai, partijos lyderis Remigijus Žemaitaitis svarsto, kaip elgtis toliau.

Antradienį Seime oficialiai paskelbus apie V. Bukausko pasitraukimą iš frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ gretų, minėta frakcija subyrėjo – joje liko šeši nariai, o frakcijai sudaryti reikia bent septynių.

„Tvarkiečiai“ yra viena iš partijų, kuri šiuo metu dalyvauja derybose dėl valdančiosios koalicijos sudarymo.

Neoficialiai teigiama, kad iš „tvarkiečiai“ į savo gretas kviesis iš frakcijos 2018 m. pašalintą Petrą Gražulį, kuris antradienį Seime išsaugojo teisinę neliečiamybę. Vis dėlto LRT.lt kalbintas partijos „Tvarka ir teisingumas“ lyderis R. Žemaitaitis teigė, kad P. Gražulio į frakciją nekvies.

„Tikrai ne“, – teigė R. Žemaitaitis.

Jis teigė, kad P. Gražulio kviestis į „tvarkiečių“ gretas nesiūlo ir būsimos koalicijos partneriai.

R. Žemaitaitis taip pat neigė, kad į „tvarkiečių“ frakciją gali būti pakviestas kitas buvęs šios frakcijos narys Rimas Andrikis, kuris šiuo metu darbuojasi Mišrioje Seimo narių grupėje.

„Irgi ne. Tikrai be šitų žmonių (dirbsime – LRT.lt)“, – komentavo R. Žemaitaitis.

LRT.lt primena, kad šią savaitę „valstiečiai“, „socialdarbiečiai“, „tvarkiečiai“ ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga tęsia derybas dėl valdančiosios koalicijos. Tikimasi, kad koalicinė sutartis bus pasirašyta šią savaitę.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.