Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.25 11:57

Žemaitaitis ir toliau tikisi, kad Darbo partija persigalvos dėl Bukausko

Lukrecijus Tubys, ELTA 2019.06.25 11:57

„Tvarkos ir teisingumo“ partijos pirmininkas Remigijus Žemaitaitis mano, kad artimiausiame posėdyje Darbo partija pakeis tarybos sprendimą ir paliks Valentiną Bukauską „tvarkiečių“ Seimo frakcijoje. Tuo metu Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskichas teigia, kad nutarimas liks galioti.

Anot R. Žemaitaičio, Darbo partija esą norėtų ne tik teikti siūlymus pagal programines nuostatas, bet ir dalyvauti aktyvioje vykdančiojoje politikoje, todėl susitarti pavyks.

„Vyksta derybinė pozicija. Darbo partija nori matyt savo žmonių ministerijoje, nori ministrų pozicijose galbūt, o ne vien programinėse nuostatose, tai gali visko ir įvykti. (...) Manau, kad pritrauksim (V. Bukauską – ELTA). Toks politikos menas, kad turi susitarti, nes išsidraskyti yra labai lengva“, – žurnalistams Seime teigė „tvarkiečių“ lyderis.

Tuo metu Darbo partijos lyderis V. Uspaskichas ir toliau neigia šias kalbas – jo teigimu, šeštadienį vyksiančiame sąskrydyje ir partijos tarybos posėdyje šis klausimas nebus svarstomas.

„Jokių pasikeitimų nėra, yra partijos tarybos sprendimas atšaukti V. Bukauską iš jų frakcijos ir jokių kitų sprendimų nėra. (...) Kad R. Žemaitaitis to nori, tai nereiškia, kad ir mes norim“, – teigė V. Uspaskichas.

ELTA primena, kad, jei V. Bukauskas paliktų Tvarkos ir teisingumo frakciją, ji suskiltų, mat frakcijos steigiamos turint mažiausiai 7 Seimo narius.
Kol kas „tvarkiečių“ frakcijai kartu su V. Bukausku priklauso Vytautas Kamblevičius, Algimantas Dumbrava, Kęstutis Bartkevičius, Juozas Imbrasas, Ona Valiukevičiūtė ir partijos lyderis R. Žemaitaitis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi