Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.23 11:21

Palangos gelbėtojų vadas: šeštadienis pajūryje buvo košmariškas

visi penki iš jūros išgelbėti žmonės – neblaivūs

Ilgąjį savaitgalį pajūrio gelbėtojai sako turintys daugiau darbo. Vien šeštadienį pajūryje iš vandens ištraukti penki skendę žmonės.

Pasak Lietuvos gelbėtojų vandenyje asociacijos vadovo Jono Pirožniko, daugiausia problemų kyla dėl alkoholio.

„Vakar buvo košmaras. Labai sunki diena, nes bangavimas viršijo tris balus, taip pat stiprios srovės. Šeštadienį buvo išgelbėtos penkios žmonių gyvybės ir visi penki žmonės buvo apsvaigę nuo alkoholio“, – sakė Palangos gelbėtojų vadovas.

Anot J. Pirožniko, pastebimai paplūdimyje trūksta ir policijos pareigūnų, kurie galėtų labiau kontroliuoti tuos asmenis, kurie po paplūdimį vaikšto neblaivūs, negana to, dar šoka maudytis į jūrą.

J. Pirožniko teigimu, žmonės į budinčių gelbėtojų pastabas visiškai nereaguoja, o į drasminimus numoja ranka ir toliau neria į vandenį.

„Gelbėtojų darbas – gelbėti skęstančius žmones. Mes šitą darbą dirbame“, – LRT RADIJUI sakė gelbėtojų vadovas, pasigendantis kitų tarnybų didesnio bendradarbiavimo ilgojo savaitgalio metu.

Ugniagesiai gelbėtojai LRT radijui patvirtino vakar Anykščiuose ištraukę vieną skenduolį. Dar du skendę žmonės išgelbėti Biržų rajone, o vienas – Kauno rajone.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi