Lietuvoje

2019.06.18 11:44

Mokesčių ekspertė Bilkštytė kandidatuos į Seimą Žiemgalos vienmandatėje apygardoje

Ekonomistė, mokesčių ekspertė joniškietė Rūta Bilkštytė nusprendė dalyvauti naujuose Seimo nario rinkimuose Žiemgalos vienmandatėje apygardoje. R. Bilkštytė rinkimuose dalyvaus kaip nepriklausoma kandidatė, sieksianti įvairių politinių jėgų paramos.

R. Bilkštytės teigimu, vienas iš stipriausių argumentų dalyvauti rinkimuose jai buvo Ingridos Šimonytės ir Gitano Nausėdos dalyvavimas Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose. 

R. Bilkštytė gimė ir užaugo Joniškyje. Yra baigusi Vilniaus universitetą, kuriame įgijo ekonomistės kvalifikaciją. Daugiau nei dešimtmetį dirbo Valstybinėje mokesčių inspekcijoje, kur ėjo inspektorės ir skyriaus vadovės pareigas. 2000-2008 m. dirbo tarptautinėje kompanijoje „Deloitte", vadovavo šios įmonės Lietuvos padalinio mokesčių ir verslo plėtros departamentams. 2008-2018 m. dirbo UAB „Fidexperta“ direktore. Nuo 2017 m. yra Lietuvos mokesčių konsultantų asociacijos prezidentė. Šiuo metu verčiasi nepriklausomos mokesčių ekspertės praktika, yra „Vilnius International Rotary“ klubo prezidentė.

Nauji rinkimai į Seimą vienmandatėse Žirmūnų, Gargždų ir Žiemgalos rinkimų apygardose vyks šių metų rugsėjo 8 d.