Lietuvoje

2019.06.18 07:11

Orai: porai dienų grįžta karštis, vėliau – laukia neramios paros

LRT RADIJAS, LRT.lt2019.06.18 07:11

Sinoptikas Tadas Kantautas LRT RADIJUI sako, kad antradienis bus kur kas giedresnis nei pirmadienis, o tai vėl atneš šiltesnių orų bangą, kuri mažiausiai keletą dienų užsilaikys, o vėliau į Lietuvą atkeliaus neramios dienos.

„Lietaus nei antradienį, nei trečiadienį turėtų nebūti“, – apie tai, ar sulauksime kritulių trumpai atsakė sinoptikas.

Anot jo, antradienį laukiama mažai debesuotų orų, lietaus nenumatoma, vėjas bus nestiprus, vakare jis turėtų visai nurimti.

Įdienojus antradienį galima tikėtis 23-28 laipsnių šilumos, pajūryje vyraus 22 laipsnių šiluma.

Sinoptikas sako, jog antradienį aukščiausia temperatūra bus ne vidurdienį, o gerokai po pietų.

Trečiadienį oras ganėtinai panašus į antradienio – silpnas vėjas, kritulių nenumatoma, o šiluma taip pat po truputį kops termometrų stulpeliais.

Naktis bus gaivesnė – 11-16 laipsnių šiluma.

Diena taip pat bus giedra, danguje beveik nesisuks debesų, o temperatūra pakils iki 25-29, kai kur ji pasieks ir visus 30 laipsnių.

„Panašu, kad Lietuvoje ir toliau laikysis šilti ir vasariški orai, tačiau nuo ketvirtadienio į šalį atkeliauja drėgnesnių ir neramesnių orų zona“, – teigė sinoptikas.

Ketvirtadienio naktį vietomis, o dieną jau daug kur numatomi lietūs, vietomis lydimi perkūnijos, gali kilti stiprūs vėjo gūsiai, net susiformuoti škvalas.

Tiesa, orai ir toliau išliks šilti.

Populiariausi

Karantinas Lietuvoje
8

Lietuvoje

2021.02.28 09:22

COVID-19 Lietuvoje: tęsiasi protrūkiai Visagine, nauji atvejai šalies ligoninėse, rusena židiniai įmonėse ir darželiuose

per parą – 356 COVID-19 atvejai, mirė dar 9 žmonės; atnaujinta 11.00
8