Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.14 13:20

Apie „senuosius bebrus“ prabilęs Masiulis: ministras visada yra ant parako statinės

LRT.lt 2019.06.14 13:20

„Socialdarbiečių“ lyderiui Gediminui Kirkilui prabilus apie tai, kad performuojant Vyriausybę, greičiausiai bus keičiamas susisiekimo ministras Rokas Masiulis, pats ministras situacijos nedramatizuoja, tačiau perspėja, jog baisiausia, jei grįžtų „senieji bebrai“.

Ketvirtadienį Alfa.lt tiesioginėje konferencijoje G. Kirkilas teigė, kad R. Masiulio keitimo klausimas yra beveik išspręstas, nepriklausomai nuo to, kuri partija kandidatuos į šį postą. Jis teigė manantis, kad R. Masiulis bus keičiamas. Esą šis ministras padarė didelių klaidų, pavyzdžiui, „sužlugdęs regioninių kelių programą“. Be to, G. Kirkilas teigė, kad R. Masiulio atleidimui iš pareigų pritartų ir Ramūnas Karbauskis.

Pats R. Masiulis feisbuke paskelbė, kad ministrai visada yra ant parako statinės, tad, anot jo, reikia susitaikyti su likimu, koks jis bebūtų. Tiesa, ministras vylėsi, kad jo pradėti darbai bus tęsiami, o ypač – kova su korupcija.

„Taip jau yra – ministras visada yra ant parako statinės, reikia būti susitaikius su likimu ir kadangi ne aš sprendžiu tuos klausimus, o kiti žmonės sprendžia, kaip nuspręs, taip ir bus. Aš tik vieno viliuosi – kad pradėti darbai bus tęsiami, o ypač, kova su korupcija, nes tai, kas buvo prie „senųjų bebrų“ susisiekimo sektoriuje ir kokios pelkės buvo užaugusios tiek kelių statyboje, tiek geležinkeliuose – jie negali grįžti, nes tai nėra Lietuva. Būtina tęsti pradėtus tyrimus“, – feisbuke rašė R. Masiulis.

Jis akcentavo norintis, kad neįvyktų baisiausia – negrįžtų „senieji bebrai“.

 „Visos bylos, kurios dabar pradėtos, jų neįmanoma baigti per metus ar du, jos turės būti tęsiamos ir principingai reikalaujama atsakomybės. Baisiausia būtų, jei grįžtų „bebrai“ ir visas tas bylas panaikintų, o valstybinis teisingumas nebūtų įvykdytas. Senieji laikai negali grįžti“, – feisbuke skelbė R. Masiulis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi