Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.13 17:02

Tamašunienė sureagavo į Čmilytės pareiškimą: mūsų reikalavimai nėra brangūs, jie – investicija

Dainora Karklytė, ELTA 2019.06.13 17:02

Reaguodama į opozicijos lyderės Viktorijos Čmilytės-Nielsen teiginius, kad visi Lenkų rinkimų akcijos–Krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) reikalavimai Vyriausybės programai yra labai brangūs Lietuvai, LLRA-KŠS pirmininko pavaduotoja Rita Tamašunienė teigia, jog tokia reakcija yra per stipri, nes, pasak jos, reikalavimai nėra tokie brangūs, kad būtų galima leisti Lietuvoje palikti tokią socialinę situaciją, kokia šiuo metu yra.

„Reikalavimai ne brangesni Lietuvai už jos piliečius“, – Eltai sakė R. Tamašunienė.

„Mes skurde ir rodikliai blogi, o mes dar galvojame, kad yra brangu. Tai yra investicija, o ne išlaidos“, – pridūrė LLRA-KŠS pirmininko pavaduotoja.

Anot jos, LLRA- KŠS siūlomas vaiko pinigų didinimas pagelbės mažiausias pajamas gaunančioms šeimos, kurios galės tuos pinigus išleisti vaikams reikalingiems baldams ar kitoms reikmėms.

„(Tai padės – ELTA) šeimoms, kurioms prieš tai buvo sudėtinga, nes pajamos, ypač regionuose, nėra didelės“, – sakė R. Tamašunienė.
Kaip trečiadienį sakė valstiečių lyderis Ramūnas Karbauskis, derybų metu yra svarstoma, kad vaiko pinigai daugiavaikėms ir socialiai remtinoms šeimoms būtų 100 eurų, o likusiems – 70 eurų.

Tarp LLRA-KŠS reikalavimų yra nemokami vaistai pensininkams nuo 75 metų, savivaldos finansavimo didinimas ir kt.

Derybos dėl valdančiosios koalicijos sudarymo bus tęsiamos ir pirmadienį.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi