Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.07 15:29

Karbauskis: Landsbergio tikslas – sukelti baimę

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis neigia konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio pareiškimus, kad keletas „valstiečių“ prašosi prisijungti prie opozicijos. Pasak R. Karbauskio, G. Landsbergis tokiais pareiškimais nori sukelti abejones LVŽS frakcijos nariams ir būsimiems koalicijos partneriams.

„Tame yra tiek pat tiesos, kiek ir G. Landsbergio dvejus su puse metų trunkančiame kalbėjime (kad LVŽS skils. – ELTA). Bet kuriuo atveju visuomet yra šnekama apie tą patį, kad „valstiečiai“ subyrės, kad kažkas atsitiks ir t. t. Tai buvo visą laiką ir tai kartojama be perstojo ir tai tęsiama dabar. Aš suprantu, koks yra tikslas – bandoma sukelti abejonę, baimę kolegoms LVŽS frakcijoje bei galimiems koalicijos partneriams. Jis nori kelti kuo daugiau abejonių bei kuo daugiau suirutės. Manau, kad mes ateinančią savaitę matysime įvykius, sprendimus, balsavimus, kurie padės visus taškus. Jūs pamatysite tokio dydžio koaliciją, kurios labai seniai nėra buvę“, – Eltai sakė R. Karbauskis.

ELTA primena, kad G. Landsbergis patvirtino, kad prie frakcijos jungiasi Mantas Adomėnas, pridūręs, jog tai tikriausiai ne paskutinis Seimo narys, kuris prisijungs prie opozicijos, nes, pasak jo, sulaukė kelių „valstiečių“ frakcijos narių kreipimosi. 

Vis dėlto konservatorių lyderis nepanoro atskleisti konkrečių vardų, kas, pasak jo, galėtų dar prisijungti prie konservatorių frakcijos.

Pasak jo, po trečiadienį paaiškėjusių „socialdarbiečių“ planų artėjantiems Seimo rinkimams turėti bendrą sąrašą su „valstiečiais“ į jį kreipėsi keli Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nariai, pareiškę norą prisijungti.
Pasak jo, LVŽS frakcijoje yra buvusių konservatorių, ypač, pasak jo, kilusių iš regionų, ir dėl to, jo teigimu, TS-LKD svarstytų juos priimti į frakciją.

„Jie, matyt, nesijaučia tiek nutolę“, – teigė G. Landsbergis, pridūręs, kad tokių žmonių yra apie penkis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi