Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.06 10:38

Landsbergis: keli „valstiečių“ frakcijos nariai pareiškė norą prisijungti prie opozicinės frakcijos

Dainora Karklytė, ELTA 2019.06.06 10:38

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis patvirtino, kad prie frakcijos jungiasi Mantas Adomėnas, pridūręs, jog tai tikriausiai ne paskutinis Seimo narys, kuris prisijungs prie opozicijos, nes, pasak jo, sulaukė kelių „valstiečių“ frakcijos narių kreipimosi.

Vis dėlto konservatorių lyderis nepanoro atskleisti konkrečių vardų, kas, pasak jo, galėtų dar prisijungti prie konservatorių frakcijos.
„Stiprėja opozicija, manau, kad tai yra stiprus signalas ir turbūt ne paskutinis“, – ketvirtadienį Seime sakė G. Landsbergis.

Pasak jo, po trečiadienį paaiškėjusių „socialdarbiečių“ planų artėjantiems Seimo rinkimams turėti bendrą sąrašą su „valstiečiais“ į jį kreipėsi keli Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos nariai, pareiškę norą prisijungti.

„Tai dar sumažina jų galimybes patekti į būsimąjį Seimą“, – pastarųjų „valstiečių“, norinčių prisijungti prie opozicijos, žodžius perteikė G. Landsbergis.

Pasak jo, tokie sprendimai nepatinka kai kuriems LVŽS frakcijos nariams, nes, citavo juos G. Landsbergis, Gediminas Kirkilas atimtų iš jų sąrašo vietas.

„Jie ieško galimybių galbūt jungtis prie kitų politinių jėgų“, – sakė konservatorius.

Pasak jo, LVŽS frakcijoje yra buvusių konservatorių, ypač, pasak jo, kilusių iš regionų, ir dėl to, jo teigimu, TS-LKD svarstytų juos priimti į frakciją.

„Jie, matyt, nesijaučia tiek nutolę“, – teigė G. Landsbergis, pridūręs, kad tokių žmonių yra apie penkis.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10