Naujienų srautas

Lietuvoje2019.06.04 06:54

Tyrimas dėl Bradausko statinių ant ežero buvo nutrauktas

BNS 2019.06.04 06:54

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos narys Bronius Bradauskas į Seimą sugrįš nusikratęs nelegalaus statytojo etiketės: teisėsauga nutraukė tyrimą dėl jo statinių ant ežero, rašo portalas 15min.lt

Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija (VTPSI) į Vilniaus apygardos prokuratūrą dėl B.Bradausko statinių ant Margio ežero kreipėsi dar 2018 metų sausį ir prašė prokurorų ginti viešąjį interesą ir per teismą panaikinti statybos užbaigimo akto dalį dėl Trakų rajone ant Margio ežero esančių statinių – elingo, pastogės ir pavėsinės.

Prokuratūra po dviejų mėnesių nusprendė atsisakyti taikyti viešojo intereso gynimo priemones. Nors šį sprendimą panaikino Generalinė prokuratūra, Vilniaus apygardos prokuratūra po mėnesio priėmė nutarimą, kuriuo pakartotinai atsisakė taikyti viešojo intereso gynimo priemones.

Su šiuo sprendimu nesutikusi VTPSI pernai rugpjūtį pateikė Generalinei prokuratūrai skundą, tačiau nutarimas dėl atsisakymo taikyti viešojo intereso gynimo priemones paliktas galioti.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Saulius Skvernelis
LRT FAKTAI 16