Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.30 13:25

Puidokas: gavęs Karbauskio kvietimą sugrįžti, tai apsvarstyčiau

Dainora Karklytė, ELTA 2019.05.30 13:25

Trečiadienį paaiškėjus, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos pirmininkas Ramūnas Karbauskis pakvietė į frakciją sugrįžti anksčiau iš jos išėjusį parlamentarą Naglį Puteikį, kitas iš LVŽS frakcijos išmestas narys Mindaugas Puidokas teigia, kad, nepaisant kai kurių „valstiečių“ raginimų grįžti, iš partijos lyderio jokio pasiūlymo nesulaukė.

„Mane kvietė sugrįžti gal kokie dešimt mano kolegų iš frakcijos, bet natūralu, kad tokiems dalykams yra būtinas rimtas apsitarimas ir noras ne tik iš frakcijos narių, buvusių mano kolegų, bet, visų pirma, lyderių, šiuo atveju, frakcijos pirmininko“, – Eltai ketvirtadienį sakė M. Puidokas, pridūręs, kad pokalbio šiuo klausimu su R. Karbauskiu nebuvo.

Vis dėlto, teigė jis, gavęs kvietimą iš frakcijos lyderio, jį apsvarstytų, įvertinęs Vyriausybės formavimo planus.
„Viskas priklauso nuo to, kuria linkme bus dirbama, kalbant apie naujos Vyriausybės formavimą“, – teigė M. Puidokas.

Parlamentaras taip pat pažymėjo, kad dažniausiai palaiko frakcijos sprendimus.

„Seime aš dažniausiai balsuoju palaikydamas savo buvusius frakcijos kolegas, o su absoliučia dauguma jų yra puikūs santykiai“, – Eltai sakė M. Puidokas.

Trečiadienį parlamentaras N. Puteikis Eltą informavo, kad gavo pakvietimą iš R. Karbauskio sugrįžti į LVŽS frakciją. N. Puteikis vasarį pasitraukė iš jos, argumentuodamas, jog nepritaria „valstiečių“ sprendimui kandidatu į prezidentus kelti premjero Sauliaus Skvernelio kandidatūrą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi