Lietuvoje

2019.05.30 13:12

VTEK: Neringos meras nusižengė, nes balsavo dėl sprendimų, susijusių su šeimos nariais

Ramūnas Jakubauskas, BNS2019.05.30 13:12

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) ketvirtadienį paskelbė, kad Neringos meras Darius Jasaitis pažeidė įstatymą, kai svarstė klausimus, susijusius su įstaigomis, kuriose dirbo jo šeimos nariai.

Etikos sargai nustatė, kad 2017-2018 metais politikas tarybos posėdžiuose svarstė dešimt klausimų, kurie buvo susiję su biudžetine įstaiga „Paslaugos Neringai“ bei Nidos kultūros ir turizmo informacijos centru „Agila“. 

Meras savo kaltę pripažįsta. 

„Aš pats paprašiau būti pripažintas kaltu, padėti tašką. Labai daug sužinojau apie įstatymo griežtumą, tai tas yra gerai. Tikrai sprendimo neskųsiu, bet pažadėjau taip vykdyti tarybos sprendimus, balsuoti ir visa kita, kad nesukelčiau nė menkiausio įtarimo“, – BNS sakė D. Jasaitis.

Jis teigia, kad jo dukra dirbo viešųjų ryšių specialiste Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“, o sūnus ir buvusi sutuoktinė – kasininkais biudžetinėje įstaigoje „Paslaugos Neringai“.

„Galiu atsiprašyti visų, kad pažeidžiau etiką ir daugiau taip nedarysiu“, – teigė Neringos meras.

Populiariausi

Karantinas Lietuvoje
8

Lietuvoje

2021.02.28 09:22

COVID-19 Lietuvoje: tęsiasi protrūkiai Visagine, nauji atvejai šalies ligoninėse, rusena židiniai įmonėse ir darželiuose

per parą – 356 COVID-19 atvejai, mirė dar 9 žmonės; atnaujinta 11.00
8