Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.27 17:44

Duda kviečia Nausėdą atvykti į Lenkiją

Lenkijos prezidentas Andrzejus Duda pirmadienį pasveikino Gitaną Nausėdą su pergale šalies vadovo rinkimuose ir pakvietė atvykti vizito.

„Tikėdamasis išlaikyti aukštą politinių kontaktų aukščiausiame lygyje intensyvumą, nuoširdžiai kviečiu jus, pone prezidente, atvykti vizito į Lenkiją. Esu įsitikinęs, kad šis vizitas turės svarbią reikšmę stiprinant tradiciškai gerus santykius tarp mūsų valstybių“, – rašoma Lenkijos ambasados Lietuvoje paskelbtame A. Dudos sveikinime.

Lenkijos vadovas teigė besitikintis, kad abiejų šalių prezidentų bendradarbiavimas prisidės toliau stiprinant Lietuvos ir Lenkijos santykius bei plėtojant draugystę, bendradarbiavimą tarp tautų.

„Su satisfakcija priimu jūsų Lenkijos vertinimą kaip svarbios Lietuvos partnerės ekonomikos, kultūros bei saugumo srityse. Aukštai vertinu ir jūsų pasirengimą vaisingam dialogui su Lietuvos lenkų mažuma“, – tvirtino Lenkijos prezidentas.

„Esu įsitikinęs, kad Jūsų prezidentavimas prisidės ne tik prie dinamiškos mūsų dvišalių santykių plėtros, bet ir prie didesnio Lenkijos ir Lietuvos bendradarbiavimo potencialo tarptautiniame forume, ypač Europos Sąjungoje ir NATO, panaudojimo. Kartu Lenkija ir Lietuva gali labai daug pasiekti, veikdamos viso Vidurio Europos regiono labui“, – tvirtino jis.

G. Nausėda yra sakęs, kad pirmojo savo vizito norėtų vykti į Lenkiją.

Jis prezidento pareigas pradės eiti po inauguracijos liepą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi