Lietuvoje

2019.05.27 13:39

Darbo partijos atstovai apie EP rinkimų rezultatus: geras startas Seimo rinkimams

Austėja Masiokaitė-Liubinienė, BNS2019.05.27 13:39

Vieną vietą Europos Parlamento (EP) rinkimuose gavusios Darbo partijos atstovai sako, jog rezultatas rodo palaikymo „darbiečiams“ augimą ir viliasi, jog tai bus geras startas Seimo rinkimams.

„Tai iš tiesų geras rezultatas. Galbūt buvo vilčių, kad galėsime gauti du mandatus, bet tai realistinis variantas, ir džiaugiamės pasiektu geru rezultatu“, – spaudos konferencijoje pirmadienį sakė partijos vicepirmininkas Vigilijus Jukna.

Pasak jo, partija optimistiškai žiūri į savo galimybes Seimo rinkimuose.

„Partija yra ant augimo bangos, nuotaikos tikrai geros, skambučiai iš skyrių, jaučiasi pakylėjimas. Geras startas artėjantiems Seimo rinkimams“, – sakė Darbo partijos rinkimų štabo vadovas Viktoras Fiodorovas.

V. Jukna sakė, kad partija save mato ir ateinančios kadencijos Seimo valdančiojoje daugumoje.

„Tikimės ne tik kad būsime parlamentinė partija, bet ir kad turėsime galimybę formuoti valdančiąją daugumą“, – sakė partijos vicepirmininkas.

Partijos lyderis Viktoras Uspaskichas, po rinkimų tęsiantis darbą EP kaip partijos atstovas, spaudos konferencijoje nedalyvavo.

„Darbiečiai“ sako, kad svarbiausi tikslai Europos parlamente bus socialinės, verslo aplinkos suvienodinimas, vienodos teisinės sistemos ir vienodo mechanizmo nustatant socialines išmokas ir minimalus atlyginimas kūrimas.

Už Darbo partiją Europos Parlamento rinkimuose balsavo 113 tūkst. arba 8,6 proc. rinkėjų. 

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.