Lietuvoje

2019.05.26 23:21

Pirmoji ponia Diana Nausėdienė: tikėjausi permainingos kovos

Abu kandidatai buvo stiprūs – tokios pozicijos laikosi pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kuri LRT TELEVIZIJAI pripažino tikėjusis permainingos kovos.

„Skaičiai džiugina. Manau, kad abu kandidatai buvo labai stiprūs. Labai tikėjausi permainingos kovos", – ėmus aiškėti apie N. Nausėdos pergalę sakė D. Nausėdienė.

Paklausta, ar tikėjosi, kad ši diena baigsis būtent taip, naujoji pirmoji ponia teigė neturėjusi, kada pagalvoti, koks bus vakaras: „Mes džiaugiamės šia diena, šiuo vakaru. Mes žinojome, kad bet kokiu atveju tai bus džiaugsminga diena. Labai daug žmonių mus palaikė Lietuvoje ir mūsų brangiausias laimėjimas būtent yra ta žmonių parama ir ta meilė, kurią sutikdavome mažuose miesteliuose, dideliuose miestuose, rajonuose, Lietuvos pakraščiuose.“

Diana Nausėdienė: labiausiai norime atsiprašyti tų žmonių, kurių nepajėgėme aplankyti

D. Nausėdienė tvirtino norinti atsiprašyti visų Lietuvos gyventojų, kurių per rinkiminę agitaciją nespėjo aplankyti: „Labiausiai norėčiau atsiprašyti tų žmonių, kurių nepajėgėme aplankyti, nors galutiniame etape su Gitanu abu važiavome per visą Lietuvą (jis į vieną kraštą, aš – į kitą), kad tiesiog įvykdytume tą pasižadėjimą, kad mes norime išgirsti žmones, sužinoti, kuo jie gyvena, sužinoti, kokius žingsnius derėtų žengti valstybės vadovui.“

Ji taip pat teigė kol kas negalinti pasakyti, koks bus jos, kaip pirmosios ponios, įvaizdis. „Šitas klausimas šiek tiek per ankstyvas“, – LRT TELEVIZIJAI sakė D. Nausėdienė.