Lietuvoje

2019.05.23 15:29

Šimonytė ironiškai atsikirto Tomaševskiui: „Pan Waldemar“ – už lygias galimybes

Šią savaitę partijos pareiškė, ką rems prezidento rinkimuose. Kai kurios liks neutralios, apie paramą Gitanui Nausėdai ketvirtadienį pareiškė ir valdančioji Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) partija. Savo ruožtu už I. Šimonytę sako tikrai nebalsuosiantis Lenkų rinkimų akcijos lyderis Valdemaras Tomaševskis. Maža to, politikas pareiškė, kad pats laikas valstybės vairą perimti vyrui.

„Moteris vadovavo dešimt metų, dabar pats laikas, kad šaliai vadovautų vyrai“, – LRT TELEVIZIJAI ketvirtadienį sakė politikas.

Kandidatė į prezidentus I. Šimonytė, reaguodama į ketvirtadienį prie balsadėžės europarlamentaro V. Tomaševskio išsakytas mintis, kad atėjo laikas valstybę valdyti vyrui, savo socialiniame tinkle pasidalino ironišku komentaru apie lygias galimybes.

„Pan Waldemar – za równe możliwości. Ironicznym jednak sposobem“ (Ponas Valdemaras – už lygias galimybes. Ironijos būdu visgi. – ELTA), - lenkiškai feisbuke komentavo I. Šimonytė.

„Įdomu, keli tie vyrai turi būti, kad atstotų vieną moterį“, – retoriškai pridūrė ji savo socialiniame tinkle.

Šalies vadovą Lietuvos piliečiai renka iš 2 kandidatų: ekonomisto G. Nausėdos bei Seimo narės I. Šimonytės. Išankstinis balsavimas prezidento ir EP rinkimuose vyksta gegužės 20–24 dienomis. Sekmadienį, gegužės 26-ąją, Lietuvoje bus pagrindinė rinkimų diena.