LRT „Rinkimų rentgenas“: skelbiami konkurso nugalėtojai!

LRT.lt 2019.05.21 13:10

LRT.lt pristato išskirtinį projektą LRT „Rinkimų rentgenas“. Jis vykdomas bendradarbiaujant su Baltijos šalių žurnalistinio meistriškumo centru („Baltic Center For Media Excellence“) ir JAV žiniasklaidos vystymo organizacija „Internews“. Projekto tikslas – didinti medijų raštingumą ir skatinti žmonių kritinį mąstymą.

LRT „Rinkimų rentgeno“ konkursas, kuriame kvietėme atsakyti į klausimus apie saugumą internete, baigėsi gegužės 30 dieną 18 val.

Pirmąją vietą užėmė ir belaidį „Deltaco“ telefonų įkroviklį (skirtą iPhone ir Android telefonams) laimėjo žaidėjas, pasivadinęs Vydmantu.

Antrąją ir trečiąją vietas iškovojo žaidėjai, kurių slapyvardžiai nimas798 ir TrumpisMreformed4. Jie gaus po Noah Harari knygą „21 pamoka XXI amžiui“.

Su žaidimo nugalėtojais susisieksime asmeniškai jų nurodytais el. pašto adresais!