Naujienų srautas

Lietuvoje2015.06.22 14:19

Premjeras: kalbėdamas apie ginklų tiekimą Ukrainai, ambasadorius viršijo įgaliojimus

BNS 2015.06.22 14:19

Kalbėdamas apie ginklų tiekimą Ukrainai, ambasadorius Marius Janukonis viršijo įgaliojimus, nes tokių sprendimų nėra, sako premjeras Algirdas Butkevičius.

Kalbėdamas apie ginklų tiekimą Ukrainai, ambasadorius Marius Janukonis viršijo įgaliojimus, nes tokių sprendimų nėra, sako premjeras Algirdas Butkevičius.

„Aš manau, kad ambasadorius viršijo savo įgaliojimus. Mes remiame Ukrainą, bet ginklų tikrai nesiunčiame“, – žurnalistams pirmadienį Seime sakė A. Butkevičius.

Klausiamas, kaip bus reaguojama į ambasadoriaus pareiškimą, premjeras teigė, kad „grįš užsienio reikalų ministras iš komandiruotės, ir tada bus atskiras pokalbis“.

Lietuvos ambasadorius Ukrainoje M. Janukonis Ukrainos „5 kanalo“ eteryje paskelbė, kad Vilnius gali pradėti tiekti ginklus Kijevui, skelbia žiniasklaida. Pasak ambasadoriaus, „kai kurie žingsniai jau padaryti“.

„Tokia politinė valia yra, ir ją viešai yra paskelbusi Lietuvos aukščiausia vadovybė. Kai kurie žingsniai jau padaryti, mes ir toliau darysime tokius žingsnius, tarp jų ir ginklų tiekimo Ukrainai kryptimi. Plačiau sunku kalbėti, bet mes pasirengę“, – ambasadorių sekmadienį citavo portalas lrytas.lt, remdamasis news.ru pranešimu.

Atsižvelgdama į Ukrainos kariuomenės poreikius, Lietuva teikia humanitarinę pagalbą, siunčia materialinę paramą, yra perdavusi karinės ginkluotės elementų.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi