Lietuvoje

2019.05.16 14:31

Seimo Antikorupcijos komisija turi naują pirmininką: pareigos vėl atiteko liberalui

LRT.lt2019.05.16 14:31

Seimo Antikorupcijos komisija išsirinko pirmininką liberalą Ričardą Jušką. Seniau šias pareigas ėjo buvęs parlamentaras Vitalijus Gailius, kuris laimėjo Joniškio rajono mero rinkimus.

„Džiaugiuosi, kad Ričardas Juška Seimo Antikorupcijos komisijos pareigose pakeis mūsų kolegą, buvusį parlamentarą, o dabar Joniškio rajono merą Vitalijų Gailių. Esu įsitikinusi, kad Ričardo Juškos patirtis, kompetencija ir sąžiningumas padės puikiai atlikti jam patikėtas svarbias pareigas”, - apie kolegą kalbėjo frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen.

R. Juška pripažįsta, kad būti šios komisijos pirmininku yra iššūkis, reikalaujantis  didelės atsakomybės, kurį jis pasirengęs priimti.

„Politikoje dirbu tikrai ne vienerius metus, esu sukaupęs didelę patirtį tiek nacionalinės, tiek regioninės politikos mastu. Kadangi Antikorupcijos komisijos darbas Seime yra labai reikalingas ir atsakingas, žinau, kad mano sukauptos žinios tikrai pravers, o frakcijos ir komisijos narių išreikštą pasitikėjimą priimu su didele atsakomybe“, - sakė parlamentaras.

Seimo narys dar dirba Valstybės valdymo ir savivaldybių komitete.

Populiariausi