Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.15 07:14

Sinoptikų žinia: mėgstantiems saulėtas dienas – naujienos geros, laukiantiems lietaus – teks būti kantriems

LRT RADIJAS, LRT.lt 2019.05.15 07:14

Artėjančios dvi paros džiugins gana saulėtais ir šiltais orais, tiesa, vienam Lietuvos regionui gali kliūti daugiau debesų, o kartu su jais ir lietaus bei perkūnijos. Savo ruožtu, sinoptikė Alva Nagelytė sako, kad prastesni orai numatomi penktadienį, tačiau savaitgalis nudžiugins šiluma – temperatūra perkops 20 laipsnių ribą.

Trečiadienio naktį debesys po truputį ėmė sklaidytis, o išaušęs rytas šalyje buvo gaivus, o daugelyje rajonų ir saulėtas.

Dieną orai keistis turėtų mažai – daug kur spindės saulė, tiesa, prastesnių orų gali tikėtis nebent kraštiniai pietų regionai, kur telksis gausesni debesys, o vietomis galima sulaukti net perkūnijos. To labiau gali tikėtis dzūkai.

Įdienojus temperatūra sieks 16–18 laipsnių šilumos, pietuose bus 19–21 laipsnis.

Artimiausia naktis bus sausa, debesuotumas bus retas nakties palydovas. Temperatūra ketvirtadienio naktį sieks 5–10 laipsnių šilumos.

Dieną vėl gausesni debesys susitelks virš pietinių rajonų, vietomis kai kur palis.

Temperatūra įdienojus šoktels iki 17–20 laipsnių šilumos.

Priartėjus savaitgaliui, penktadienį, laukiama permainų. Sulauksime drėgnesnių orų, dieną jau didesnėje Lietuvos dalyje tikėtinas lietus, kai kur laukiam perkūnijos.

Pūs gūsingas šiaurės rytų vėjas, o temperatūra sieks 16–20 laipsnių šilumos.

Sinoptikė Alva Nagelytė turi gerų žinių savaitgaliui – į jį žengsime su puikiu ir šiltu oru, temperatūra perkops 20 laipsnių šilumos ribą.

 

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi

Pamoka
LRT ieško sprendimų 10