Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.14 10:57

Viktorija Čmilytė-Nielsen: Karbauskis save įsivarė į kampą

Dainora Karklytė, ELTA 2019.05.14 10:57

Komentuodama artėjančius Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) tarybos ir frakcijos posėdžius, kuriuose bus sprendžiamas pasitikėjimo partijos pirmininku Ramūnu Karbauskiu klausimas, opozicijos lyderė Viktorija Čmilytė-Nielsen teigia, kad R. Karbauskis save pastatė į kampą.

„R. Karbauskis pats save įsivarė į kampą. Darydamas skambius pareiškimus rinkimų kampanijos metu, dabar turi į juos atsakyti, ir iš tiesų atsakyti turi visi valdantieji“, – sako Seimo narė, pridurdama, kad, jos manymu, yra keliama panika, o tarp valdančiųjų matomas pasimetimas bei vyrauja skirtingos nuomonės dėl to – likti ar nelikti valdančiojoje daugumoje.

„Valstiečių“ lyderis pirmadienį teigė, kad, Sauliui Skverneliui nepatekus į antrąjį Prezidento rinkimų turą, tikriausiai bus balsuojama dėl pasitikėjimo juo, kaip partijos pirmininku, ir S. Skverneliu, kaip premjeru.

Pasak R. Karbauskio, apie pasitikėjimą, „valstiečių“ buvimą valdančiojoje koalicijoje bus kalbama antradienį vyksiančiame frakcijos posėdyje, taip pat penktadienį rengiamame partijos tarybos posėdyje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi