Lietuvoje

2019.05.13 13:02

Tomaševskis tiki savo judėjimo perspektyva ir kritikuoja Šimonytę

Dainora Karklytė, ELTA2019.05.13 13:02

Kalbėdamas apie savo tolimesnę karjerą Lietuvos politinėje arenoje, šeštoje vietoje pirmajame Prezidento rinkimų ture likęs kandidatas Valdemaras Tomaševskis teigia, kad tam perspektyva yra gera.

„Yra tokių savivaldybių, kuriose balsų gavome daugiau, negu turėjom, tai iš esmės reiškia, kad gauname naują palaikymą. (...) Žmonės vertina mūsų sąžiningą politiką, vertina mūsų vertybių politiką, būtent sąžiningos politikos vertybes, krikščioniškas vertybes, ir aš manau, kad perspektyva yra gera“, – vertindamas rezultatus pirmadienį Valdovų rūmuose surengtoje spaudos konferencijoje, teigė jis.

Argumentuodamas savo partijos populiarumo prognozę, kandidatas pareiškė kritiką ir rinkimus laimėjusiai Seimo narei Ingridai Šimonytei.

„Laimėjusi rinkimus ponia Šimonytė dabar jau nebeaišku, kokiai politinei krypčiai atstovauja. Iš vienos pusės, tai yra kandidatė vadinamųjų krikščionių demokratų, iš kitos pusės, tai yra kandidatė, kurią palaikė ir jos pasisakymai buvo grynai (kaip. – ELTA.) liberalių pažiūrų kandidatės“, – samprotavo Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos iškeltas kandidatas, pridurdamas, kad erdvės krikščioniškųjų vertybių politikai yra.

V. Tomaševskis surinko 4,00 proc. rinkėjų balsų. Antrasis Lietuvos Respublikos prezidento rinkimų turas vyks gegužės 26 d. kartu su Europos Parlamento rinkimais.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.