Lietuvoje

2019.05.13 09:51

Nepaisant smulkių nesklandumų, kandidatai įstatymo dėl agitacijos draudimo laikėsi

Dainora Karklytė, ELTA2019.05.13 09:51

Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkė Laura Matjošaitytė sako, kad grubių rinkimų agitacijos draudimo nusižengimų buvo išvengta, tačiau kai kurie kandidatai buvo paprašyti pašalinti savo žinutes socialiniuose tinkluose.

„Buvo keletas kandidatų, kurie savo socialinių tinklų paskyrose kvietė rinkėjus balsuoti. Tai vėlgi galbūt tiesiog nepagalvoja šioje vietoje, kad kvietimas balsuoti to asmens, kuris kandidatuoja, gali sudaryti rinkėjams įspūdį, kad kviečiama balsuoti už jį ir kviečiama palaikyti tą kandidatą“, – „Žinių radijui“ sakė L. Matjošaitytė. Tačiau, pasak jos, susisiekus su kandidatų štabų atstovais, tokios žinutės būdavo operatyviai ištrinamos.

Vis dėlto, teigė L. Matjošaitytė, nepaisant tokių smulkių nesklandumų, kandidatai įstatymo dėl agitacijos draudimo laikėsi.

„Patys kandidatai iš tiesų laikėsi įstatymo raidės, preciziškai viską vertino, tai labai gerai rodo, kad buvo brandi, solidi kampanija ir atitinkamai tokie patys ir kandidatai“, – pridūrė VRK pirmininkė.

Kvietimus dalyvauti balsavime rinkimų dieną iš socialinių tinklų teko pašalinti G. Nausėdai bei M. Puidokui.

ELTA primena, kad antrasis Prezidento rinkimų turas vyks gegužės 26 d. kartu su Europos Parlamento rinkimais.

Populiariausi

Karantinas Lietuvoje
8

Lietuvoje

2021.02.28 09:22

COVID-19 Lietuvoje: tęsiasi protrūkiai Visagine, nauji atvejai šalies ligoninėse, rusena židiniai įmonėse ir darželiuose

per parą – 356 COVID-19 atvejai, mirė dar 9 žmonės; atnaujinta 11.00
8
Gabrielius Landsbergis
5

Lietuvoje

2021.02.28 12:47

Landsbergis dar ketverius metus laikys konservatorių vairą savo rankose

partijos pirmininkas padėkojo bendražygiams, atnaujinta 19.02
5