Lietuvoje

2019.05.13 09:08

Išvyskite: Šimonytės pergalės šokis roko ritmu

LRT.lt2019.05.13 09:08

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatė Ingrida Šimonytė turi kuo džiaugtis – antrajame prezidento rinkimų ture ji kausis su ekonomistu, buvusiu SEB banko prezidento patarėju Gitanu Nausėda.

Maža to, suskaičiavus visų šalies apylinkių rezultatus, 2647 balsais pirmauja I. Šimonytė. Sekmadienį sostinės centre esančiame MO muziejuje kandidatė patekimą į antra turą atšventė grojant „Metallicaׅ“ muzikai.

I. Šimonytės pergalės šokį galite išvysti vaizdo įraše:

Ingrida Šimonytė roko ritmu: po mikrodvikovos prieš premjerą – šokiai štabe

Netrukus po 20 val., kuomet užsidarė rinkimų apylinkės, I. Šimonytė surengė pirmąją vakaro spaudos konferenciją.

„Nežinau, ką labai tokiu metu dar galima pasakyti. Ačiū visiems žmonėms, kurie manė, kad yra svarbu ateiti balsuoti ir pareikšti savo nuomonę“, – sakė I. Šimonytė.

Ji pasidžiaugė padidėjusiu rinkėjų aktyvumu ir svarstė, kad tai, greičiausiai, susiję su referendumu dėl pilietybės išsaugojimo bei tai, kad rinkimuose registravosi nemažai svetur gyvenančių tautiečių.

TS-LKD kandidatė dėkojo ir konkurentams, už korektišką kovą ir debatus. Ji sakė „vieną kitą pastebėjimą, kuris buvo ne į temą“ nurašanti norui suteikti debatams daugiau žaismingumo. Kandidatė kalbėjo, kad bent tarp kandidatų rinkimų kova buvo korektiška.

Paklausta, kodėl savo štabu pasirinko MO muziejų, I. Šimonytė sakė, kad tai yra puiki erdvė ir geras simbolis to, kaip žmonės, daug pasiekę versle, nusprendžia tai ką pasiekė investuoti ne į savo ego ir prabangius automobilius, o į kultūrinę erdvę miestui ir jo svečiams.

Į antrąjį turą patekusi kandidatė I. Šimonytė savo feisbuko paskyroje dėkojo visiems ją palaikusiems.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.