Lietuvoje

2019.05.11 12:08

Įdomybių ieškotojams Vilniuje – tarptautinė sendaikčių mugė

ELTA 2019.05.11 12:08

Gariūnų verslo ir kultūros parke Vilniuje penktadienį prasidėjusi tarptautinė sendaikčių mugė vyks ir šeštadienį bei sekmadienį. Pirkėjai čia gali rasti unikalių interjero daiktų, baldų, indų, knygų, porcelianinių figūrėlių, skulptūrėlių, paveikslų, šviestuvų, vinilinių plokštelių, numizmatikos kolekcijų ir dar daug kitų įdomybių, sakoma mugės organizatorių pranešime.

Dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Baltarusijos siūlo pačių įvairiausių sendaikčių, kolekcinių daiktų, pašto ženklų, porceliano dirbinių iš žymiausių Anglijos, Vokietijos, Belgijos gamintojų.

Tokia net tris dienas iš eilės vyksianti tarptautinė sendaikčių mugė Vilniuje rengiama pirmą kartą, tad vilniečiams ir miesto svečiams tai puiki proga vienoje vietoje rasti unikalių daiktų savo namams. Gariūnuose mugė vyks naujajame turgaus pastate, 0 aukšte, po stogu.

Nesvarbu, ar jūs kolekcininkas, ar senienų pardavėjas, ar šiaip mėgstantis pasižvalgyti - visiems sendaikčių mugė – tai galimybė praleisti kelias puikias valandas, pusdienį ar net dienas, ir mažai tikėtina, kad neatrasite kažkokios įdomybės sau, tikina pirmosios tarptautinės sendaikčių mugės organizatoriai.