Lietuvoje

2019.05.10 20:00

Politikai reiškia užuojautą dėl Šerėno netekties

LRT.lt2019.05.10 20:00

Penktadienį vakarą netikėtai mirė LRT TELEVIZIJOS laidos „Dviračio žinios“ vedėjas, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas. Politikai reiškia užuojjautą dėl žinomo humoristo netekties.

„Esame sukrėsti netikėtos ir staigios V. Šerėno netekties. Negaliu patikėti šia žinia. Tai didelė netektis kultūros, meno bendruomenei, visai mūsų tautai. Lietuva neteko neeilinio talento, gabumų ir proto žmogaus. Charizmatiška jo asmenybė žavėjo tiek jaunąją, tiek vyresniąją kartą. V. Šerėnas savo kuriamais humoristiniais personažais ir išskirtiniais laidų scenarijais praskaidrindavo kasdienybę daugelio namuose.

Šią skaudžią netekties valandą reiškiu nuoširdžią užuojautą velionio artimiesiems, kolegoms, draugams ir visai šalies kultūros bendruomenei. V. Šerėno mums labai trūks, tačiau jo indėlis ir įspaudas neabejotinai liks ilgam“, – sakoma premjero Sauliaus Skvernelio užuojautoje.

Užuojautą išreiškė ir kandidatė į prezidentus Ingrida Šimonytė. 

„Ilsėkis ramybėje, didelis Žmogau, mokėjęs rimtu veidu prajuokinti kitus. Užuojauta Šeimai, draugams ir dviratininkų komandai“, – rašė ji.

„Penktadienio vakarą mus pasiekė ypatingai liūdna žinia. Užuojauta artimiesiems ir visiems V.Šerėno humoro gerbėjams“, – rašė kandidatas į prezidentus Gitanas Nausėda. 

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė taip pat pareiškė užuojautą dėl V. Šerėno mirties.

Pasak valstybės vadovės, V. Šerėnas tapo neatsiejama mūsų šalies humoro pasaulio dalimi, o su jo vestomis ir kurtomis „Dviračio žiniomis” gyveno visa Lietuva. Sveikas humoro jausmas ir taikli politinė satyra išliks humoristo vizitine kortele, kurią visada prisiminsime.

Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva neteko itin talentingo, kūrybingo ir intelektualaus kūrėjo.

Dėl skaudžios netekties valstybės vadovė pareiškė užuojautą V. Šerėno šeimai, draugams ir kolegoms bei visiems jo talento gerbėjams.

Seimo Pirmininkas Seimo ir savo vardu reiškia nuoširdžią užuojautą artimiesiems, draugams, bičiuliams, kolegoms ir gerbėjams.

„Tai tokia netikėta žinia, kuri negali nepaliesti. Vytautą Šerėną pažįsta kiekvienas – ištisa karta užaugo, kiek laiko matome jį televizijoje. Jo plati erudicija, gili išmintis ir šalia viso to einantis subtilus humoro jausmas vertė žavėtis šia daug Lietuvai davusia asmenybe.

Galima drąsiai sakyti, kad netekome vieno spalvingiausių šių laikų žmogaus,“ – sako Seimo vadovas Viktoras Pranckietis.