Lietuvoje

2019.05.10 16:44

Matijošaitis pasakė, už ką balsavo prezidento rinkimuose

Birutė Mačienė, ELTA2019.05.10 16:44

Penktadienį išankstinio balsavimo teise Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimuose tarp tūkstančių kitų kauniečių pasinaudojo ir miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Juolab, kad balsavimas nuo pirmadienio iki penktadienio vakaro vyksta Kauno miesto savivaldybės rūmuose, tad norint atlikti savo pilietinę pareigą merui nereikėjo iš darbovietės nei kur eiti, nei važiuoti.

„Už ką balsavau?“ – pakartojo Eltos klausimą V. Matijošaitis ir be jokių išvedžiojimų atsakė: „Už Saulių, už Skvernelį. Todėl, kad tai – konstruktyvaus mąstymo žmogus. Jį pažįstu nuo tada, kai tapo komisaru. Mes kartu niekada nedirbome, nes tarp mūsų yra amžiaus skirtumas, tačiau galiu pasakyti, kad mūsų abiejų darbinės savybės yra panašios“, – Eltai aiškino Kauno miesto meras savo pasirinkimo balsuojant motyvus.

Anot V. Matijošaičio, S. Skvernelis „visada labai greit pagauna tai, apie ką žmogus kalba. Su juo nereikia ilgai gaišti laiko įrodinėjant aptariamo klausimo esmę. Pagaliau jis nepertraukinėja žmogaus, kaip neretai linkusi dabartinė prezidentė. Ir Saulius visada randa galimybių ne tik išklausyti, bet ir priimti patį geriausią sprendimą.„

Balsuodamas referendumuose, abiejuose jų balsalapiuose Kauno miesto meras pažymėjo teigiamą atsakymą.

„Iš tikrųjų atsakiau „taip“ ir dėl dvigubos pilietybės, ir dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo. Mano įsitikinimu, lietuviai, nors ir toli nuo Lietuvos gyvendami, lieka lietuviais, ir turi būti Lietuvos piliečiai. Ir galvoju, kad apskritai nereikėtų labai sureikšminti tų referendumų. Jei paaiškės, kad jų reikia daugiau geram tikslui pasiekti, bus galima surengti iš naujo“, – penktadienį kalbėdamas su ELTA sakė Kauno miesto meras V. Matijošaitis.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.