Lietuvoje

2019.05.10 15:59

Šalies vadovai pasveikino dainininkę Tallat-Kelpšaitę jubiliejaus proga

Eleonora Budzinauskienė, ELTA2019.05.10 15:59

Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir premjeras Saulius Skvernelis pasveikino dainininkę Nijolę Tallat-Kelpšaitę 80-ojo gimtadienio proga.

„Esate populiariosios muzikos legenda, daug metų džiuginanti Lietuvą savo dainomis. Jūsų balsas, daugeliui puikiai pažįstamos melodijos ir šiandien yra ypatinga dovana Jus mylinčiai ir vertinančiai publikai bei vis naujoms klausytojų kartoms“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė dainininkei padėkojo už neblėstančią meilę muzikai ir ilgą sceninės kūrybos kelią bei jubiliejaus proga palinkėjo sveikatos ir stiprybės.

Dainininkė N. Tallat-Kelpšaitė yra Antano Šabaniausko premijos laureatė, 2003 m. apdovanota ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi, 2016 m. jai skirta vyriausybės kultūros ir meno premija.

Premjeras S. Skvernelis, vyriausybės vardu 80-ojo jubiliejaus proga sveikindamas dainininkę N. Tallat-Kelpšaitę, pažymėjo, kad ji – išskirtinė asmenybė.

„Jūsų melodijos įrašytos į lietuviškos muzikos aukso fondą, jos nenustoja skambėti ir džiuginti tiek vyresniosios, tiek jaunesniosios kartos klausytojų. Jūsų išskirtinė asmenybė ir ilgametė veikla šalies kultūriniame gyvenime įprasmina atsidavimą menui, žmogui, visuomenei ir valstybei“, – rašoma sveikinime.

Premjeras sukakties proga dainininkei nuoširdžiai padėkojo už neįkainojamą indėlį į kultūrą bei palinkėjo gražios ir jaukios šventės, stiprios sveikatos, kūrybinio polėkio ir neblėstančios energijos.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.