Lietuvoje

2019.05.10 11:47

Puidokas: galvoju, kad tiek Kaune, tiek visur kitur galiu kautis ir patekti į antrą turą

Birutė Mačienė, ELTA2019.05.10 11:47

Paskutinę išankstinio balsavimo dieną balsuoti Prezidento rinkimuose ir dviejuose referendumuose drauge su žmona Indre atvykęs į Kauno miesto savivaldybę kandidatas į prezidentus Mindaugas Puidokas į naujienų ELTA klausimą, už ką balsuotų, atsakė: „Klausimas gana sudėtingas ir neperspektyvus, nes aš pats dalyvauju rinkimuose“.

Paprašius pakomentuoti vykstančią priešrinkiminę kovą, sakė kad joje kandidatų galimybės tikrai nebuvo lygiavertės.

„Visą laiką buvo išskiriami trys iš devynių kandidatų ir net viešuose debatuose akcentuotas galimas jų pranašumas. Dar turėčiau pridurti, kad absoliučiai skirtingas galimybes kandidatuoti turi partijų iškelti kandidatai ir nepriklausomieji, - pastariesiems daug sudėtingiau. Partija gali į savo kandidato sąskaitą rinkimams pervesti didelę sumą pinigų ir jo galimybės išauga, lyginant su nepriklausomu kandidatu“.

Po balsavimo M. Puidokas žurnalistams manąs, kad tiek savo gimtajame Kaune, tiek visur kitur turi galimybę kautis ir patekti į antrą turą. Jei nepatektų, prasitarė, kad neremtų Ingridos Šimonytės bet kokiu atveju, o rinktųsi tokį kandidatą, „kuris būtų mažesnė blogybė Lietuvai“.

Už ką balsavo M. Puidokas neatskleidė, tačiau užtikrino, kad pasisako už dvigubą pilierybę, kad tiek Lietuvoj, tiek svetur gyvenantys lietuviai susivienytų. Dėl Seimo narių skaičiaus sumažinimo tiki, kad tai nepadėtų pagerinti parlamento darbo kokybės. 

Naglio Puteikio pasitraukimą iš rinkimų kovos M. Puidokas vertina kaip politinius žaidimus, įnešančius į politinį gyvenimą daugiau sumaišties, ir tokių žaidimų, jo nuomone, neturėtų būti.

Populiariausi

Kęstutis Vitkus
5

Lietuvoje

2021.04.19 10:19

Mirė garsus chirurgas Kęstutis Vitkus

atnaujinta 12.48
5
Radviliškio mero rinkimai
10

Lietuvoje

2021.04.19 13:28

Po Konstitucinio Teismo sprendimo – merų raginimas keisti Konstituciją

Šimašius: nebalsavau už šį įstatymą; atnaujinta 15.40
10