Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.10 11:29

Kirkilas: partija remia Skvernelį

Lietuvos socialdemokratų darbo partija (LSDDP) pareiškė, kad rinkimuose į Lietuvos Respublikos prezidentus remia savo iškeltą kandidatą Saulių Skvernelį. LSDDP lyderis Gediminas Kirkilas sako, kad partijos bičiuliai tiki dabartinio ministro pirmininko S. Skvernelio sėkme rinkimuose.

„Mes tikime, kad S. Skvernelis pateks į antrą Prezidento rinkimų turą ne tik dėl reitingų, kurie šiandien trims kandidatams prognozuoja apylygį balsų skaičių, bet, svarbiausia, dėl jo, kaip žmogaus ir kaip vieno iš valstybės vadovų, savybių. S. Skvernelis sėkmingai įgyvendina valdančiųjų duotus pažadus Lietuvos gyventojams, tad ir būdamas aukščiausiu šalies vadovu laikysis duoto žodžio“, – sako LSDDP pirmininkas, Seimo vicepirmininkas G. Kirkilas.

LSDDP tarybos posėdyje vasario 2 d. buvo priimtas sprendimas iškelti kandidatu į prezidentus Saulių Skvernelį. LSDDP nuomone, kairiųjų arba kairiojo centro kandidatui būtina laimėti Prezidento rinkimus, nes tuomet prezidentas, Vyriausybė ir Seimas taptų darniai veikiančios, o ne tarpusavyje kovojančios ar konkuruojančios valdžios grandys.

Penktadienis – paskutinė išankstinio balsavimo diena. Gegužės 12-ąją Lietuva rinks šalies prezidentą.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi