Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.09 18:36

Neeilinė operacija Šiaulių rajone: ant elektros laidų pakibo šiltnamis

LRT.lt 2019.05.09 18:36

Neeilinė operacija ketvirtadienio popietę teko Šiaulių ugniagesiams, kuriems nuo elektros laidų teko nukabinti pakibusį... šiltnamį.

Kaip skelbiama Šiaulių apskrities policijos komisariato socialiniame profilyje „Facebook“ tinkle, į Ginkūnus teko vykti ne tik ugniagesiams, bet ir policijai, mat buvo pranešta apie Rasos gatvėje vėjo pakeltą ir nuneštą nediduką šiltnamį.

Negana to, šiltnamis nuskriejo ir pakibo ant elektros laidų, dėl ko energijos tiekimas sutriko visoje gatvėje.

„Ginkūnuose, Rasos gatvėje, kaip tik dabar dirba ugniagesiai gelbėtojai, kurie nuo elektros laidų bando nukelti čia pakibusį šiltnamį, dėl kurio nutrūko elektros tiekimas visai gatvei. Jeigu šiltnamis būtų užkritęs ant žmonių, pasekmės būtų buvę skaudesnės“, – skelbia pareigūnai.

Pastarieji čia pat įspėja – jog net ir nedidukai šiltnamiai ir kiti ūkio įrankiai turėtų būti tinkamai pritvirtinti ar laikomi jiems skirtose patalpose.

„Patarimas sodininkams - gerai pritvirtinkite savo šiltnamius!“, – patarimu sodininkams pasidalino pareigūnai.

Sinoptikų teigimu ketvirtadienį Lietuvos link ėmė slinkti debesų juostos, tačiau lietaus tikimybė buvo nedidelė. Dieną vietomis gerokai sustiprėjo vėjas, jo greitis sieks 7–12 m/s. Termometro stulpeliai kils iki 14–19 laipsnių šilumos.

Penktadienio naktį didesnė lietaus tikimybė Aukštaitijoje, temperatūra išliks teigiama – 3–9 laipsniai šilumos, todėl šalnų galima sulaukti Žemaitijoje.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi