Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.10 15:47

Kandidato požiūris: jei negalėtų balsuoti už save, vieni rastų, kam atiduodi balsą, kiti – sugadintų biuletenį

Jau po poros dienų, sekmadienį, rinkėjai keliaus prie balsadėžių ir atiduos savo balsą už tą, kuris, jų manymu, verčiausias būti Lietuvos prezidentu. Portalas LRT.lt paklausė visų devynių kandidatų į prezidentus, kam šie atiduotų savo balsą, jei negalėtų balsuoti už save?

Nežinote, ką jūsų mėgstamas kandidatas į prezidentus mano vienu ar kitu klausimu? Portalas LRT.lt publikuoja straipsnių ciklą „Kandidato požiūris“, kuriame – kandidatų į prezidentus atsakymai į įvairius klausimus: nuo partnerystės iki universitetų jungimų, nuo užsienio politikos iki to, už ką jie balsuotų rinkimuose, jei negalėtų balsuoti už save.

Klausimas kandidatams – už ką balsuotumėte rinkimuose, jei negalėtumėte balsuoti už save?

Kandidatų atsakymai pateikiami abėcėlės tvarka. Daugiau informacijos apie prezidento rinkimus rasite čia.

Vytenis Povilas Andriukaitis

Už ką balsuočiau iš kitų kandidatų? Eičiau atostogų.

Arvydas Juozaitis

Aš sugadinčiau biuletenį. Jie gal ir geri žmonės, bet jie yra globalistinės pakraipos. Kiek supratau, nacionalinei valstybei dedamas kryžius. Nė vienas iš kandidatų nešneka apie keturis stulpus, kurie yra svarbiausi. Teisingumo reformą dar mato, bet šeimos, kalbos ir švietimo neakcentuoja. O aš manau, kad tai Lietuvos ženklo ir išlikimo pagrindas.

Valentinas Mazuronis

Iš tų kandidatų, kurie šiandien yra, pagal programines nuostatas, tai mano programiniai dalykai panašiausi į Arvydo Juozaičio ir Naglio Puteikio. Manyčiau, kad šiems kandidatams norint rimtai dalyvauti rinkimuose reikėtų vienytis ir ieškoti bendrumų tarpusavyje.

Gitanas Nausėda

Idealaus kandidato nematau.

Mindaugas Puidokas

Rinkčiausi teisingą kandidatą, nesisteminį, nepadariusį žalingų sprendimų Lietuvai, nestumiamą didžiųjų partijų ar pateiktą kaip kažkieno marketingo planą. Manau, kad atėjo laikas, kai Lietuvai reikia sutelkiančio, ryžtingo ir stipraus lyderio, o ne to, kuris yra kažkieno projekto dalis.

Naglis Puteikis

Aušrą Maldeikienę (tuo metu, kai vyko interviu, A. Maldeikienė buvo ką tik paskelbusi, jog traukiasi iš prezidento rinkimų kovos, bet N. Puteikis sakė manantis, kad ji gali apsigalvoti – LRT.lt). A. Maldeikienė – pirma Lietuvos politikė, kuri labai aiškiai atskleidė Lietuvos elito pokiliminius susitarimus dėl PVM, mokesčių, biudžeto formavimo. Ji nuplėšė tą skraistę, kaip mokytoja, pasistengė suprantama kalba paaiškinti, kad mūsų ekonominė sistema nukreipta turtingųjų naudai. Lietuvos politikos istorijoje ji jau įrašyta aukso raidėmis.

Saulius Skvernelis

Šiandien apie tai tiesiog negalvojau, tai nežinau.

Ingrida Šimonytė

Jeigu aš manyčiau, kad turiu, už ką balsuoti, tai kam aš tada dalyvaučiau prezidento rinkimuose?

Valdemaras Tomaševskis

Į šitą klausimą neatsakysiu, kadangi, visų pirma, dar neapsisprendžiau, už ką balsuočiau. Apie tai negalvoju. Reikėtų pažiūrėti, nes yra daug kandidatų, reikėtų paskaityti jų programas, jų pasisakymus. Nesu pirmą dieną politikoje, tai pažįstu šiuos žmones, bet šiandien į šitą klausimą neatsakysiu.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi