Naujienų srautas

Lietuvoje2019.05.09 10:49

Žemaitaitis: į Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko postą siūlome Kamblevičiaus ir Imbraso kandidatūras

Buvusiam Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkui Kęstučiui Mažeikai tapus aplinkos ministru, „tvarkiečiai“ siūlo į šias pareigas du kandidatus: Seimo frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ seniūną, Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotoją Vytautą Kamblevičių ir šios frakcijos narį, Seimo Aplinkos apsaugos komiteto narį Juozą Imbrasą.

Šias kandidatūras ketvirtadienį žurnalistams nurodė Seimo vicepirmininkas „tvarkietis“ Remigijus Žemaitaitis.

„Nei mes spaudžiame, nei ką, pagal kvotą mums tai priklauso, yra Seimo statutas, pagal Seimo narių skaičių yra paskirstomos kvotos. Šiuo metu mums priklauso komiteto pirmininko, komiteto pirmininko pavaduotojo ir komisijos pirmininko postai. Todėl natūralu, kad mums priklauso komiteto pirmininko pozicija. Mes teiksime dvi kandidatūras, galinčias užimti Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pareigas – šio komiteto nario J. Imbraso ir Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojo V. Kamblevičiaus“, – sakė V. Žemaitaitis.

Jis tikisi, kad kitą savaitę šis klausimas išsispręs.

Aplinkos ministru tapęs buvęs Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Kęstutis Mažeika Eltai yra sakęs, kad Seimo narys „valstietis“ Viktoras Rinkevičius būtų viena geriausių kandidatūrų į šias pareigas.

„Jis yra buvęs Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininko pavaduotojas, taip pat yra vadovavęs Kaimo reikalų komitetui. Mano manymu, tai viena geriausių kandidatūrų“, – sakė K. Mažeika.

Seimo narys V. Rinkevičius sako, kad sutiktų vadovauti Seimo Aplinkos apsaugos komitetui.

„Jei būtų tokia politinė valia, tokį pasiūlymą priimčiau“, – Eltai praėjusį pirmadienį sakė V. Rinkevičius.

LRT yra žiniasklaidos priemonė, sertifikuota pagal tarptautinę Žurnalistikos patikimumo iniciatyvos programą

Naujausi, Skaitomiausi